Блог

Картини для кабінету – варіанти ідеального вибору

Друк фото на холсті

До декорування робочого простору необхідно ставитися з особливою ретельністю, будь то офісне приміщення або домашній кабінет. Адже саме в кабінеті необхідно створити таку атмосферу, яка б не відволікала, налаштовувала на робочий лад, говорила про значимість його господаря і водночас підтримувала теплу домашню атмосферу. Мабуть, створити інтер’єр, що відповідає всім цим вимогам можна тільки за допомогою картин. Правильно підібравши картини для кабінету, всього за п’ять хвилин можна створити простір, в якому робота перетвориться в відпочинок. Звісно, декоруючи кабінет, в першу чергу потрібно спиратися на смаки його господаря, проте фахівці все ж таки схильні до того, що найбільш доречно буде виглядати в робочій обстановці класика.

Картини в кабінеті з пейзажами, сюжети полювання на звірів чи чорно-біла графіка – одні з найбільш популярних зображень для офісного декору. Картини полювання додадуть кабінету аристократичності, а самому власнику – статусності. Пейзажі здатні привнести в навколишній простір гармонійність і закінченість, а чорно-білі сюжети підкреслять лаконічність декору і правильність геометрії приміщення.

Холсти для кабінету Картини в кабінет

Вибір картини в кабінет по фен шуй

Останнім часом більшість топ менеджерів компаній, організовуючи робоче місце, намагаються слідувати практиці символічного освоєння простору «фен-шуй». Основною метою організації простору по фен шуй є створення потоків енергії, які будуть сприятливо впливати на людину і сприяти поліпшенню його матеріального і духовного стану. І, звичайно ж, вибираючи картини для кабінету, необхідно враховувати рекомендації фахівців в даній області.

Картина із зображенням гір – завжди доречне рішення для доповнення стилю робочого кабінету. Адже гори є символом стабільності, міцності, грунтовності і надійності. Картини із зображенням океанів, морів, річок та озер принесуть удачу в справах і успіх в бізнесі своїм власникам. Зображення полів, лугів та інших відкритих зелених просторів, сприяють збільшенню добробуту її власника.

Однак не забувайте, що важливо не тільки що зображено на картині, але і де картина розташована. Найкращим варіантом буде розміщення картини в кабінеті над робочим столом або в зоні переговорів.

Купити картини в кабінет керівника, декорувати полотнами офіс компанії або прикрасити незвичайними сюжетами домашній кабінет допоможуть вам фахівці компанії «Арт Холст». Команда дизайнерів підбере сюжет, що в точності відповідає всім вашим побажанням або розробить унікальний макет картини будь-якої складності.

Замовляючи картини від ТМ Art Holst, ви отримуєте не тільки якісний продукт, але ще і повну свободу вибору: вид полотна, сюжет картини, варіант обрамлення і можливість лакування полотна, – далеко не повний список, з якого ви вільні вибирати те, що найбільше підходить саме вам.

Створюйте світ краси і гармонії разом з ТМ Art-Holst!

Модульні картини

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку