Людству з незапам’ятних часів відомі приклади того, як наші предки прагнули прикрасити своє житло, зробити його привабливим. Змінювалися часи, з’являлися все нові і все більш різноманітні способи художнього оформлення. Один стиль змінював інший, висуваючи нові канони, що впливають на вибір кольорової гами, тематики. Ми ж маємо можливість оцінити всі переваги історично сформованих і актуальних тенденцій, зробивши вибір, виходячи лише зі своїх вподобань. Пропонуємо Вам познайомитися з такою оригінальною деталлю інтер’єру, як чорно-білі картини на полотні.

 

Облагородити оздоблення кімнати за допомогою творів мистецтва – картин – аж ніяк не нова ідея. Тим не менш, сучасний інтер’єр неможливо уявити без творчих акцентів, тому що в самій природі людини закладено потяг до прекрасного, вираженого в найрізноманітніших формах. Якщо Вас приваблює сувора естетика ахроматичних кольорів, то, напевно, зацікавлять представлені в розділі картини, графіка, купити які не складе ніяких труднощів.

Вибираючи чорно-білі картини на полотні, згадайте про фізичні особливості цих квітів. Білі поверхні відбивають світло, чорні ж, навпаки, його поглинають. В результаті нам здається, що білий більше чорного. Уміло використовуючи даний принцип, Ви зможете в будь-якому оформлюваному приміщенні створити хитромудрі ілюзії, гідні захоплення.

Картини під старовину – створюємо ретро-настрій в будинку

Картини під старовину – ефектний штрих в оформленні інтер’єрів таких стилів, які віддають перевагу в якості ключових елементів предмети з історією.

 

Первозданна краса архітектурних шедеврів, пихкаюче паром прабатьки сучасних поїздів, вантажні автомобілі, раритетні зразки літаків привнесуть у Ваш будинок настрою минулих епох і наповнять його загадкової атмосферою.

Картини ретро на полотні – це чорно-білі та ретро фото відтворені за допомогою новітніх технологій стійкими фарбами на тканинному матеріалі. Висока реалістичність зображення відкриє вікно в минуле, чарівний світ якого починається у Вашій кімнаті.

Шанувальникам чорно-білого кіно припадуть до смаку картини із зображенням харизматичних артистів минулого століття – Грети Гарбо, Одрі Хепберн, Мерілін Монро, Чарлі Чапліна, Марлона Брандо і Грегорі Пека. Якщо Ви не знайшли фото улюбленого актора в представленому розділі, просто надайте своє ретро-фото і ми з радістю перетворимо його на стильну картину будь-якого розміру.

Герої культових кінострічок і всесвітньо відомі актори оживуть на картинах у Вашому домі і наповнять його богемним духом. Кадри з таких фільмів, як “Касабланка”, “Сніданок у Тіффані”, “У джазі тільки дівчата”, “Вогні великого міста” та ін. стануть гідними сюжетами для втілення на полотні. Таким чином, інтер’єр ЗРОБИТИ по-справжньому неординарним зможе картина чорно-біла, купити яку Ви зможете прямо на нашому сайті.

Сучасні технології, стійкі фарби, використання висококачетсвенний тканин – за допомогою всього цього ми створюємо для Вас справжні раритетні зразки високого мистецтва.

Поширені запитання

  • Які найпопулярніші картини в категорії “Чорно білі”? Найпопулярніші картини в категорії це Келих, Магнолія и Ейфелева вежа.
  • Скільки коштують чорно білі картини? Вартість картин залежить від розміру і матеріалу полотна: від 117 до 1440 грн.
  • Як здійснюється доставка? Ми здійснюємо доставку картин по всій території України, використовуючи послуги компанії Нова пошта.
  • Які матеріали використовуються при виготовленні картин? Картини виготовляються на двох матеріалах: неткане полотно і натуральний холст. Полотна вручну натягуються на сосновий підрамник. Всі матеріали екологічно чисті і не мають шкідливих випарів.
Розгорнути