Одним з головних героїв акварельного композиції, нарівні з самими фарбами, вважається білий фон паперової основи. Він бере активну участь у побудові колористики сюжету. При цьому картини на папері чутливі до змін клімату в приміщенні і вимагають специфічного оформлення у вигляді скляного екрану. Уникнути клопоту і прикрасити поетичними замальовками інтер’єр можна, якщо вибрати картини аквареллю на полотні.

Про друк акварельних картин: цифрові технології та альтернатива папері

Студія сучасного декору “Арт-Холст” виготовляє методом прямого цифрового друку акварельні картини. Тканинна основа панно якісна і довговічна, не вимагає захисту у вигляді скляних екранів. Перепади температури, вологість не позначаться на поверхні, а сонячні промені лише підкреслять естетичність замальовок, адже сучасні види друку стійкі до вигорання.

 

Для картини під акварель використовуються рельєфні текстури. Полотно передає візуальні властивості зернистою поверхні паперу.

Картина аквареллю

Якісні чорнила повторюють особливості фарб на водній основі. Виразні властивості акварелей – плинність і плавність ліній, об’ємність деталей, размивка і затеки, що створюють ефект рухливості і трепетности зображення – реалізує друк фарбами, стійкими до впливів навколишнього середовища.

Купити картину акварель і відчувати доброчинну силу мистецтва більше 20-ти років і більше допоможе спеціальне лакове покриття. Замовити його можна в бланку замовлення онлайн або в телефонному режимі у менеджера компанії.

Зразки живопису аквареллю відомі людству з часів мистецтва античного світу, Стародавнього Єгипту, середньовічної Європи та Азії. Варто сказати, що тоді фарби не мали унікального властивості – прозорості, крізь які просвічує тон і фактура основи – адже містили білила. Чистий акварель стала широко застосовуватися на початку ХV століття. Багатий колорит колірних нюансувань передає цифровий друк на полотні.

Картини аквареллю на полотні: багатство тематики і самобутній дизайн готових рішень

Шедеври в акварельного техніці зібрали у світовій скарбниці живопису різнопланові за стилем і тематикою панно.

 

картина до офісу картина аквареллю в интер'єрі

Детально промальовані пейзажі, портрети та натюрморти в дусі класицизму та імпресіонізму прикрашають спальні, кухні, вітальні. Ви можете вибрати роботи відомих художників-аквареліста, що творили до ХХ століття. Альбрехт Дюрер, Вільям Тернер, Томас Гертін – їх акварелі рясніють природними, архітектурними, флористичними мотивами.

Зовсім інші за стилем і манерою виконання самобутні сюжети подарував мистецтву ХХ століття з його пристрастю до експериментів. Вектор побудови композиції повернувся в бік внутрішнього світу художника. Тут ми бачимо настрій пори року в розтушувати колірних плямах, ауру особистості – в барвистих розливах емоційного сприйняття автора. Вашій увазі представлений широкий розлив креативу та концептуальних сюжетів – вибирайте яскравий декор і створюйте захоплює дизайн!

Розгорнути