Погодьтеся, навіть недосвідчена в мистецтві людина, побачивши постер, обов’язково висловить свою думку щодо стилю і таланту художника. Твори мистецтва не залишають байдужими навіть тих, хто жодного разу не відвідував художню галерею. Помилково думати, що для того, щоб прикрасити свій інтер’єр живописним полотном, потрібен особливий художній смак і талант. Достатньо лише трохи фантазії і дотримання пропорцій Постери по відношенню до тієї частини стіни, де ви плануєте її розмістити. У даній статті піде мова про те, як правильно підібрати Постери для кухні, їдальні або закладів громадського харчування.

Постери на кухню: вибір зображення

При підборі картин в кухню, запам’ятайте одне просте правило: те, що підійде для передпокою або вітальні, не підійде для кухні. Погодьтеся, існує дуже мало картин, які прекрасно будуть виглядати як на стінах художньої галереї або в будинках власників приватних колекцій, так і в кімнаті звичайної квартири в багатоповерхівці. Не намагайтеся розмістити на маленькій кухоньці величезні полотна, які ви знайшли в якомусь каталозі або вибирати химерний сюжет в гонитві за модою. Основне завдання Постери в інтер’єрі кухні – визивати апетит і піднімати настрій. Завжди актуальним сюжетом для картин, які будуть розташовані в їдальні зоні, будуть зображення овочів і фруктів, яскраві квіткові композиції, ілюстрації зі східними мотивами.

Не забувайте про роль кольору в виборі Постери. постер не повинна стати занадто яскравою кольоровою плямою на стіні, – це може зробити ваш інтер’єр вульгарним і недоладним.

Цікавим рішенням є вибір модульних картин для кухні. Модульні Постери прекрасно виглядають в інтер’єрах кухонь-студій, що мають велику площу, барів, кафе, ресторанів. В деяких випадках Модульний постер стає не завершенням, а точкою відліку для дизайну таких приміщень. Вулички старого міста, чорно-біла графіка, ароматна кава – ось трендові мотиви для таких приміщень.

Купити постер для кухні від ТМ «Арт Холст»

Вирішили декорувати вашу кухню живописним полотном, але не можете визначитися з сюжетом? Фахівці ТМ «Арт-Холст» готові запропонувати вам свою допомогу, починаючи від вибору полотна і обрамлення і закінчуючи зображенням.

 

Вам не доведеться гадати, представляючи як той чи інший сюжет буде виглядати в інтер’єрі вашої кухні. Достатньо лише надати фотографію своєї їдальні, і професійні дизайнери зроблять візуалізацію того, як буде виглядати майбутнє полотно на стінах вашої квартири.

Замовляючи Постери для кухні, фото для друку ви можете підібрати в каталозі нашого інтернет ресурсу art-holst.com.ua, в базі багатомільйонного фотобанку зображень shutterstock.com або надати фото зі свого сімейного архіву. За необхідності наші дизайнери можуть обробити фотографії, додати їм ефекту полотен, мальованих олійними фарбами або аквареллю, перетворити їх в шедеври графіки або зробити колаж.

Вдалих покупок разом з ТМ «Арт Холст»!

Поширені запитання

  • Як здійснюється доставка? Ми здійснюємо доставку картин по всій території України, використовуючи послуги компанії Нова пошта.
  • Як можна оплатити постер? Оплата замовлення здійснюється післяплатою, або онлайн на сайті.
Розгорнути