Купувати декоративне оздоблення для дому, виходячи виключно з колірної гами, не завжди доречно. Такий підхід може закінчитися невдачею, якщо керуватися ним, підбираючи картини до спальні. Вибираючи постільну білизну або меблі, ви безумовно можете відштовхуватися від кольорової палітри. Але у справі вибору панно, тим більше для спальні, важливо задуматися про деякі важливі речі.

 

Отже, про що точно не слід забувати, при виборі картини на стіну в спальню?

картина в спальню

  • Внутрішня гармонія і картини в спальні. Ваш настрій і світовідчуття – ось з чим, в першу чергу, повинен поєднуватися сюжет майбутньої інсталяції. Правильно підібране панно надихне на нові звершення, привнесе позитивний настрій в атмосферу кімнати.
  • Картини для спальні і стиль інтер’єру. Слід уважно поставитися до наповнення приміщення – меблів, обробки, світильників та ін. Беручи до уваги дизайн інших предметів інтер’єру і потрібно підбирати картину. Якщо меблі, наприклад, виконані в урбаністичному стилі, то класичний живопис тут навряд чи “приживеться”.
  • Розміщення картини в спальні над ліжком і фен-шуй. Фахівці не рекомендують заповнювати всі стіни різними інсталяціями. А все тому, що кожен образ містить ту чи іншу енергетику, при змішуванні якої, існує ризик несприятливого впливу на карму.

Картини для спальні і оригінальне оформлення кімнати підлітка

Зі складнощами підліткового періоду стикаються всі батьки в тій чи іншій мірі. Найчастіше діти прагнуть перенести бунтарський дух і обстановку навколо. Щоб уникнути прикрих і неприємних ситуацій в боротьбі за свій погляд на інтер’єр, варто прислухатися до думки професіоналів. Давайте дізнаємося, в чому Вам можуть допомогти картини для спальні від провідних психологів.

 

Фахівці не радять цілком і повністю слідувати волі дитини, але, при цьому, не слід і забороняти перетворювати свій особистий простір. Адже подібні заборони мають всі шанси перерости в конфлікт. Досягти консенсусу і зробити так, щоб усіх влаштувало нове оздоблення дуже просто. Для цього достатньо обговорити побажання дитини і допомогти йому зробити правильний вибір. Можливо, досягти консенсусу буде не так просто, але результат обов’язково задовольнить обидві сторони.

Купити картину в спальню в залежності від обраної тематики легко. У каталозі представлено жанрове і сюжетне розмаїття. Творчість у дусі андеґраунду або креативні фото всього за 2 дні перетворяться на яскраве панно для кімнати тінейджера.

модульная картина для спальни

Модульні картини для спальні – свіжий погляд на класичний декор

Модульні картини для спальні – трендові прикраси, які з однаковим успіхом прикрасять як дитячу, так і спальню для дорослих. Сюжет, розділений на кілька сегментів, буде виглядати гармонійно в будь-якій кімнаті. Завдяки своїм конструктивним особливостям, мультипанель візуально не «нагрузить» композицію і плавно розосередитися в приміщенні.

 

Не зволікайте з удосконаленням, телефонуйте вже зараз!

Поширені запитання

  • Як здійснюється доставка? Ми здійснюємо доставку картин по всій території України, використовуючи послуги компанії Нова пошта.
  • Чи можна замовити картину зі свого фото? Так. Ви можете надіслати свою фотографію. Наші дизайнери при необхідності допрацюють фото по Вашим вимогам і відправлять у друк. Детальніше тут: Друк зі свого фото.
  • Які матеріали використовуються при виготовленні картин? Картини виготовляються на двох матеріалах: неткане полотно і натуральний холст. Полотна вручну натягуються на сосновий підрамник. Всі матеріали екологічно чисті і не мають шкідливих випарів.
  • Як можна оплатити картину? Оплата замовлення здійснюється післяплатою, або онлайн на сайті.
Розгорнути