Абстракція в художньому аспекті означає певний спосіб художнього мислення, а також побудови образу реальності у мистецтві. Звуки, відчуття, переживання, запахи в природі об’єктивно існують. Але як же художнику їх намалювати? У відповідності зі своїм художнім сприйняттям абстракціоніст використовує різні геометричні форми і колірні поєднання.

 

Колірна абстракція – це композиція з різних кольорових мазків, штрихів, плям і т.д.

Геометрична абстракція може бути монохромного або поліхромним, тобто з використанням тільки одного кольору або більше. При цьому композиція зводиться до поєднання таких геометричних форм як квадрат, коло, багатокутник, зигзаги і різноманітні криві.

Буває також змішана абстракція, в якій художник поєднує колірні поєднання з різними геометричними формами. Так постер буде виглядати цікавіше і багатше.

Абстракціоністи у процесі роботи використовують досить звичні засоби лінії, точки, колір, смужки, але цим сполученням надається якесь особливе значення, яке здатне передати настрій і почуття художника.

Абстрактний живопис підійдуть для творчих і креативних людей. Вони чудово будуть виглядати в дизайні Вашого приміщення, вносячи в нього особливу родзинку.

Поширені запитання

    
  • Які найпопулярніші Постери можна купити в категорії “Абстракція”? Найпопулярніші Постери в категорії це Абстракція з містом, Дерево з місяцем и Жовта абстракція.
  • 
  • Скільки коштують Постери Абстракція? Вартість картин залежить від розміру і матеріалу полотна: від 117 до 1440 грн.
  • 
  • Як здійснюється доставка? Ми здійснюємо доставку картин по всій території України, використовуючи послуги компанії Нова пошта.
  • 
  • Чи можна замовити постер зі свого фото? Так. Ви можете надіслати свою фотографію. Наші дизайнери при необхідності допрацюють фото по Вашим вимогам і відправлять у друк. Детальніше тут: Друк зі свого фото.
Розгорнути