Вітальня – «обличчя» будинку. Саме у вітальні ми зустрічаємо гостей, проводимо вільний час з рідними та коханими, відзначаємо значущі для сім’ї події. Багато хто з нас обирає Постери як універсальний декор залу, проте відразу ж постає питання: як розмістити Постери на стіні так, щоб декор не виглядав безглуздо? Існує кілька способів розміщення Постери для вітальні, давайте коротко розглянемо кожен з них.

Вдалі способи розміщення картин

Постери для вітальні

 

Звичайно, завжди необхідно враховувати як розмір вашого залу, так і самих творів. Якщо Постери невеликі, їх можна розмістити навколо більшого шедевра, при цьому створивши групи полотен близьких за кольоровою гамою і тематикою.

Для тих, кому не хочеться псувати стіни дірками, пропонуємо розмістити Постери у вітальні на полиці, яка за формою добре впишеться в загальний декор кімнати. Для віталень, в яких низькі стелі, ідеальним буде розташувати Постери одна над одною по вертикалі, тим самим візуально збільшуючи висоту кімнати. Якщо стиль вашої вітальні стриманий, лаконічний, – більш привабливим буде розміщення великої Постери, доповненої маленькими репродукціями.

Дуже часто буває так, що деякі фото, які займають багато місця на тумбочці, здаються зайвими. А чому б не повісити їх в один ряд, з боків підкріпивши фотографіями розміром побільше? Якщо картин у вашій кімнаті 4 і більше, пропонуємо розмістити їх по груповій симетрії, з урахуванням розміру самої стіни, при цьому дотримуючись відстань між ними і формуючи квадрат. Цікавим вважається спосіб, коли використовують дві Постери різного розміру. Полотном, що поменше з одного боку злегка прикривають великий твір, чим створюють привабливий вигляд інтер’єру вітальні.

постер в вітальню великого розміру в масивній рамі найкраще розмістити на повністю вільній від декору стіні, так як таким полотнам необхідно простір і вони не терплять обмежень.

Не забувайте, що для розміщення картин ідеальним фоном буде однотонний колір стін, в іншому випадку стіна буде привертати на себе увагу більше, ніж сам твір.

Тепер вибір за вами. Головне, щоб твори, які є вам дорогими, гармонійно вписувалися в інтер’єр вашої улюбленої вітальні.

Секрети вибору форми

Постери в інтер'єрі вітальні

 

Зараз Постери у вітальню купити можна не тільки в магазині або галереї, а й на інтернет ресурсах, де досвідчені фахівці підберуть вам і тематику, і стиль, і навіть репродукцію полотна відомого автора. Але існує дуже важливий момент, про який не варто забувати: одні Постери, як і люди, можуть принести вам щастя і везіння, а інші – печаль і погане самопочуття. постер, виготовлена на замовлення, завжди буде нести позитивну енергетику не тільки вам, але і всій вашій родині.

Постери в інтер’єрі вітальні – це можливість насолодитися і зануритися в неповторний світ живопису. Останнім часом великої популярності набули модульні Постери, які складаються з декількох частин і залежно від кількості цих частин називаються «диптих» (два сегмента), «триптих» (три сегменти) і «поліптих» (більше трьох сегментів). Ці частинки є продовженням одна одної і являють собою єдину завершену композицію.

Дуже віримо, що наша стаття допоможе вам не тільки в підборі Постери для залу, але і в оформленні інтер’єру в цілому, і ваша вітальня стане місцем, куди захочеться повертатися знову і знову !!!

Розгорнути