Одним з головних героїв акварельного композиції, нарівні з самими фарбами, вважається білий фон паперової основи. Він бере активну участь у побудові колористики сюжету. При цьому Постери на папері чутливі до змін клімату в приміщенні і вимагають специфічного оформлення у вигляді скляного екрану. Уникнути клопоту і прикрасити поетичними замальовками інтер’єр можна, якщо вибрати Постери аквареллю .

Про друк акварельних картин: цифрові технології та альтернатива папері

Студія сучасного декору “Арт-Холст” виготовляє методом прямого цифрового друку акварельні Постери. Тканинна основа панно якісна і довговічна, не вимагає захисту у вигляді скляних екранів. Перепади температури, вологість не позначаться на поверхні, а сонячні промені лише підкреслять естетичність замальовок, адже сучасні види друку стійкі до вигорання.

 

постер аквареллю

Якісні чорнила повторюють особливості фарб на водній основі. Виразні властивості акварелей – плинність і плавність ліній, об’ємність деталей, размивка і затеки, що створюють ефект рухливості і трепетности зображення – реалізує друк фарбами, стійкими до впливів навколишнього середовища.

Купити постер акварель і відчувати доброчинну силу мистецтва більше 20-ти років і більше допоможе спеціальне лакове покриття. Замовити його можна в бланку замовлення онлайн або в телефонному режимі у менеджера компанії.

Зразки живопису аквареллю відомі людству з часів мистецтва античного світу, Стародавнього Єгипту, середньовічної Європи та Азії. Варто сказати, що тоді фарби не мали унікального властивості – прозорості, крізь які просвічує тон і фактура основи – адже містили білила. Чистий акварель стала широко застосовуватися на початку ХV століття. Багатий колорит колірних нюансувань передає цифровий друк .

Постери аквареллю : багатство тематики і самобутній дизайн готових рішень

Шедеври в акварельного техніці зібрали у світовій скарбниці живопису різнопланові за стилем і тематикою панно.

 

     
постер до офісупостер аквареллю в интер'єрі

Детально промальовані пейзажі, портрети та натюрморти в дусі класицизму та імпресіонізму прикрашають спальні, кухні, вітальні. Ви можете вибрати роботи відомих художників-аквареліста, що творили до ХХ століття. Альбрехт Дюрер, Вільям Тернер, Томас Гертін – їх акварелі рясніють природними, архітектурними, флористичними мотивами.

Зовсім інші за стилем і манерою виконання самобутні сюжети подарував мистецтву ХХ століття з його пристрастю до експериментів. Вектор побудови композиції повернувся в бік внутрішнього світу художника. Тут ми бачимо настрій пори року в розтушувати колірних плямах, ауру особистості – в барвистих розливах емоційного сприйняття автора. Вашій увазі представлений широкий розлив креативу та концептуальних сюжетів – вибирайте яскравий декор і створюйте захоплює дизайн!

Розгорнути