Квіти завжди були відмінною прикрасою для інтер’єру. У дизайні часто використовують квіти в вазах і горщиках, в малюнку на тканинах, як елементи в малюнках на шпалерах. Картини «квіти» теж здатні прикрасити приміщення і внести в нього ніжність і легкість. У цій категорії існує величезна різноманітність: троянди, тюльпани, орхідеї, ромашки, польові квіти – все що забажаєте.

 

Картини з квітами в будь-якому інтер’єрі будь-якої колірної гами будуть виглядати природно і оригінально. Природа постаралась у створення чудових квітів, а нам залишається тільки перенести їх на картину на полотні.

Так само, використавши сюжет квітів, можна виготовити картину на склі.

Поширені запитання

  • Які найпопулярніші картини в категорії “Квіти”? Найпопулярніші картини в категорії це Кульбаба, Гілка на камінні и Троянди, що лежать на підлозі.
  • Скільки коштують картини Квіти? Вартість картин залежить від розміру і матеріалу полотна: від 117 до 1440 грн.
  • Як здійснюється доставка? Ми здійснюємо доставку картин по всій території України, використовуючи послуги компанії Нова пошта.
  • Чи можна замовити картину зі свого фото? Так. Ви можете надіслати свою фотографію. Наші дизайнери при необхідності допрацюють фото по Вашим вимогам і відправлять у друк. Детальніше тут: Друк зі свого фото.
Розгорнути