Обмін і повернення

Як можна обміняти або повернути картини

 

Обмін або повернення картин можливе протягом 14 календарних днів з моменту придбання товару. Щоб скористатися цією опцією, переконайтеся, що виріб не був у використанні і на ньому немає слідів використання, відсутні розриви, подряпини, потертості тощо.

 

Якщо виріб прийшов із браком: брак друку (смуги, плями, яких не було на зображенні, яке було обрано для замовлення тощо), інша картинка, інший матеріал, явні пошкодження (спричинені транспортуванням картин), відсутність частини замовлення - у цьому випадку ми абсолютно безкоштовно переробимо ваше замовлення.

 

Якщо ви помітили, що посилка пошкоджена, не забирайте її у відділенні або у кур’єра. Одразу напишіть претензію за пошкодження на Новій Пошті і зв’яжіться з нами.

 

Оформити заявку на повернення товару можна, зв'язавшись із нашим менеджером (чат, гаряча лінія). Або написавши нам листа на пошту [email protected].

 

У якому разі ми не приймаємо повернення

 

Бувають випадки, коли ми змушені відмовити у поверненні чи обміні:

 

  • Якщо товар не був пошкоджений з вини служби-перевізника.
  • Товар виявився у використанні
  • Індивідуальне замовлення, розроблене за вашими вимогами, не підлягає поверненню або обміну.
  • Клієнт звернувся з рекламацією через 14 календарних днів із моменту купівлі товару.

 

Як можна зробити обмін або повернення

 

Ми приймаємо на повернення/обмін картини у новому та невикористаному стані в оригінальній упаковці. Після отримання товару на обмін/повернення наші співробітники перевірять стан картин для контролю якості протягом 2-5 робочих днів. Після перевірки стану товару, ми зробимо повернення грошей або обмін на іншу картину протягом 14 робочих днів. При поверненні грошей за продукт ми не компенсуємо витрати на доставку. Про необхідність повернення картини – уточнюйте у менеджера.

 

УВАГА!

 

До технічних дефектів (браку) не відносяться відмінності в кольорі, передбачені під час використання та відтворення зображення на різних видах техніки – комп'ютерний монітор, телефон, планшет.