Ще з давніх часів люди любили прикрашати стіни в своїх будинках картинами різних художників, які за допомогою фарб та пензля відображали на полотні різні сюжети. Сучасні технології дають нам можливість робити це не менш вражаюче і привабливо, але одночасно з цим набагато дешевше і швидше. Репродукції картин – ідеальне рішення, щоб стильно і недорого прикрасити інтер’єр.

 

З часів появи фотографії, мільйонам людей стало доступно мистецтво відображення дійсності. Але фотографія все ж не має тієї ексклюзивністю та шармом, яким володіють картини відомих і маловідомих художників. Написані людською рукою, обрамлені красивим багетом картини завжди мали особливу цінність. На сьогоднішній день ми маємо можливість насолоджуватися шедеврами великих майстрів, безпосередністю і простотою мотивів, приголомшливими пейзажами і т.д. Багато хто прагне до того, щоб оточити себе цією красою і мати можливість насолоджуватися нею щодня.

На жаль, вартість оригіналів картин далеко не всім доведеться по кишені. Але не варто впадати у відчай. Якісно виготовлені репродукції картин будуть практично ідентичні оригіналам, але обійдуться вам в рази дешевше.

Репродукція – це найбільше відкриття людства, яке дало величезний поштовх розвитку художнього мистецтва в народних масах.

Але тут же у багатьох виникає питання – де купити репродукції картин? Відповідь дуже проста – репродукції картин купити можна прямо на сторінках нашого сайту. Для цього вам необхідно лише визначитися з бажаною картиною і вибрати необхідні розміри. Репродукції відомих картин, які виготовлені нашими фахівцями, володіють високою ідентичністю, і неспеціалістові відрізнити їх від оригіналу просто неможливо.

Репродукції картин на полотні зможуть прикрасити будь-який інтер’єр і зробити його індивідуальним, а також підкреслити чудовий смак власника. Щоб вибрати репродукції картин художників, ви можете подивитися наші каталоги з зображеннями. Там ви неодмінно знайдете те, про що мріяли. Друк репродукції картин виробляється всього за кілька днів, а значить, зовсім скоро після оформлення замовлення ви зможете насолоджуватися ними у себе вдома. Ви можете замовити репродукції картин в Києві, Дніпропетровську, а також будь-якому іншому місті України.

Поширені запитання

  • Як здійснюється доставка? Ми здійснюємо доставку картин по всій території України, використовуючи послуги компанії Нова пошта.
  • Чи можна замовити картину зі свого фото? Так. Ви можете надіслати свою фотографію. Наші дизайнери при необхідності допрацюють фото по Вашим вимогам і відправлять у друк. Детальніше тут: Друк зі свого фото.
  • Які матеріали використовуються при виготовленні картин? Картини виготовляються на двох матеріалах: неткане полотно і натуральний холст. Полотна вручну натягуються на сосновий підрамник. Всі матеріали екологічно чисті і не мають шкідливих випарів.
  • Як можна оплатити картину? Оплата замовлення здійснюється післяплатою, або онлайн на сайті.
Розгорнути