Ця категорія поки що не наповнена. Пропонуємо вам ознайомитись з нашими найпопулярнішими товарами на сайті.
Найпопулярніші товари

Облаштування кухні в будинку є важливим моментом. Саме тут зосереджена енергетика і збирається разом вся сім’я. Модульні картини для кухні дозволять створити унікальний інтер’єр і внести нотку свіжості в буденність приміщення.

 

Триптих на кухню являє собою зображення на полотні або нетканому полотні, що складається з декількох частин. Саме складові елементи і виступають певною родзинкою виробу. Їх можна розміщувати на плоскій стіні, на виступах або в нішах. У будь-якому випадку призначенням модульної картини в кухню є декорування простору з метою створення єдиного образу інтер’єру.

Використовувати модульні картини на кухню можна в будь-якому стилі, хоч кантрі, лофт або класика. В асортименті інтернет-магазину завжди знайдеться варіант, здатний доповнити саме Ваш простір.

Придбати модульну картину на кухню можна як в якості завершення єдиного стилю інтер’єру, так і з метою створення акцентного елемента. Останній варіант сьогодні є улюбленою фішкою дизайнерів і активно впроваджується в побут. Тут зображення на полотні не повинно гармоніювати за стилістикою або кольоровій гамі із загальним становищем. Суть такого підходу полягає в тому, щоб модульна картина на кухню вирізнялася із загальної атмосфери. Тоді вона стане центром уваги і додасть приміщенню ще більший лоск.

Модульна картина: естетичність і безпека

Обираючи виріб, варто керуватися не лише уявленнями естетики і загальним інтер’єром кухні. Тут важливо врахувати:

 

 • геометрію простору,
 • розмір кімнати,
 • переваги всіх членів сім’ї,
 • особливості стіни.

Ще одним важливим критерієм вибору є безпека виробу. Екологічність полотна, не токсичність фарб і їх надійність повинні бути на першому місці при обиранні декору. Інтернет-магазин пропонує якісні і повністю безпечні варіанти в Україні. При друці модульних картин для кухні використовуються тільки екологічно чисті матеріали. Налагоджена система поставок полотен і фарб дозволяє з впевненістю говорити про повну відповідність товарів уявленням безпеки.

Вироби не містять токсичних елементів, що виділяють неприємний запах. Відповідно ніщо не зможе порушити затишну і спокійну атмосферу для спілкування за столом сім’єю або з друзями.

Модульні картини в кухню довго зберігають свій первинний вигляд. Зображення не вицвітають і не змінюються під впливом парів, що виділяються при приготуванні їжі.

Догляд за таким елементом декору досить простий. Пил і забруднення видаляються за допомогою звичайних засобів для прибирання без застосування побутової хімії. Фарби не течуть, зображення не спотворюється.

Гарантії інтернет-магазину

Модульна картина для кухні стає популярним засобом самовираження господарів і декорування приміщення. При цьому далеко не всі вироби повністю безпечні і довговічні. Оибираючи товари компанії Арт-Холст, Ви отримуєте:

 

  • гарантію чесної ціни,
  • надійний декор на довгі роки,
  • можливість замовлення картини за своїми розмірами,
  • широкий вибір зображень,
  • зручність доставки.

Купити модульну картину для кухні можна в будь-якому варіанті. Є не тільки широкий вибір розмірів і друку, а й модулів. Тобто елементи картини представляються у вигідному покупцеві діапазоні. Це актуально для приміщень з нестандартною геометрією і розміщенні декору на виступах або в нішах.

У штаті компанії працюють досвідчені дизайнери, які готові надати послугу при виборі виробів. Якщо необхідна доробка або обробка наявних варіантів, фахівець завжди дасть пораду і врахує побажання клієнта.

Купити модульні картини в кухню можна не тільки в свій інтер’єр. Такий варіант стане відмінним подарунком для друзів, колег і родичів. Порадуйте себе нотками свіжості для інтер’єру кухні!

Поширені запитання

 • Скільки коштують модульні картини ля кухні? Вартість модульної картини для кухні залежить від розміру частин: мінімальна ціна від 304 грн.
 • Де купити модульні картини у кухню? Купити модульні картини у кухню ви можете на сайті “Арт-Холст”, скориставшись формою зворотного зв’язку або зателефонувавши по телефону 0 800 300 332.
 • Як здійснюється доставка картини? Доставка здійснюється по всій території України на поштове відділення, або кур’єром на вказану Вами адресу.
 • Чи можна замовити модульну картину зі свого фото? Так. Ви можете надіслати нам свою фотографію для виготовлення модульної картини. Детальніше дивіться тут
Розгорнути