КАРТИНА ЗА НОМЕРАМИ ПО ФОТО

   Для отримання макету, завантажте, будь ласка, фото максимальної якості. Після завантаження чекайте дзвінка менеджера.

   Популярні картини за номерами

   Катерина Гладких

   Анастасія Малиночка

   Зв'яжіться з нами

    Компанія «Арт-Холст» пропонує придбати картини за номерами в Кривому Розі – абсолютний хіт серед поціновувачів мистецтва, які хочуть навчитися малювати, але не мають можливості відвідувати уроки живопису. Це практично готове зображення, яке необхідно розфарбувати, використовуючи фарби, які йдуть в комплексі.

    Ми виробляємо розмальовки за номерами на полотні. На відміну від картону цей матеріал більш стійкий і довговічний, але при цьому малювання на ньому вимагає менших зусиль, ніж на дерев’яній основі. За вашим бажанням ми виготовимо картини будь-якого розміру, з різними габаритами фрагментів, а також перенесемо на полотно принесену вами фотографію. Пензлі та набір фарб додається в комплекті.

    Чому картини за номерами так популярні?

    Картини за номерами – творчість, яка не вимагає спеціальних навичок. Навіть при відсутності творчих талантів з таким набором будь-яка людина зможе відчути себе художником. Купивши картину за номерами в інтернет-магазині «Арт- Холст», ви зможете створити власний шедевр образотворчого мистецтва, який не тільки стане відмінною прикрасою для будинку або офісу, але і дозволить зробити ексклюзивний подарунок близькій людині. Набір дуже простий у використанні, а інструкція знаходиться прямо на полотні – фахівці компанії «Арт-Полотно» розіб’ють зображення на зручні за розміром фрагменти і пронумерують їх, щоб вам залишилося просто їх розфарбувати. У набір для малювання входить:

    • Полотно на рамі з пронумерованим контурним зображенням;
    • Акрилові фарби в зручних компактних ємностях. Фарби пронумеровані і виконані з нетоксичних компонентів. Всі кольори для конкретного зображення включені в набір і не вимагають додаткового змішування.
    • Пензлики (кількість залежить від складності малюнка).

    Після придбання набору все, що вам необхідно буде зробити – розфарбувати пронумеровані фрагменти полотна відповідними акриловими фарбами, які пронумеровані. Такий вид творчості дозволяє не тільки добре провести час, а й чудово відпочити після насиченого дня, а також розвинути в собі творчі навички.

    Переваги придбання картини за номерами в інтернет-магазині «Арт- Холст»

    Якщо ви хочете придбати картини за номерами в Кривому Розі, ознайомтесь з асортиментом каталогу інтернет-магазину «Арт- Холст». На сайті ви знайдете велику кількість готових робіт, а також зможете замовити виготовлення індивідуального полотна по фотографії. Технологія малювання за нашими картинами дуже проста:

    1. Почніть малювати з великих ділянок і поступово переходите до маленьких зверху вниз.
    2. Необхідно розфарбувати ділянки одного кольору від більшого до меншого, а потім перейти до інших кольорів.
    3. Змішувати кольори за номерами не потрібно.

    Все просто і саме тому живопис по номерам завоював визнання у всьому світі і приносить задоволення людям будь-якого віку, продовжуючи залучати все нових і нових шанувальників. І ви можете приєднатися до них, якщо вирішите придбати картину за номерами в нашому інтернет-магазині за доступною ціною, з доставкою по місту. Будемо раді стати для вас надійним постачальником якісних товарів за розумними цінами.