КАРТИНА ЗА НОМЕРАМИ ПО ФОТО

   Для отримання макету, завантажте, будь ласка, фото максимальної якості. Після завантаження чекайте дзвінка менеджера.

   Популярні картини за номерами

   Катерина Гладких

   Анастасія Малиночка

   Зв'яжіться з нами

    Компанія «Арт Холст» пропонує картини за номерами в Донецьку. Ми продаємо продукцію власного виробництва, в якості якої впевнені на 100%. Виготовлення картин здійснюється на полотнах і нетканому полотні. У нас ви можете замовити розмальовку будь-якого розміру і з будь-яким зображенням. Також компанія надає послугу індивідуального виготовлення картин за номерами з власної фотографії замовника. Більш детальну інформацію про послугу можете уточнити у співробітників «Арт Холст» по телефону або онлайн.

    Що таке картина за номерами

    Розмальовки за номерами – це набори, що включають полотно з нанесеним контуром зображення і пронумерованими фрагментами, які необхідно зафарбувати квітами з відповідними номерами. В результаті у вас вийде картина, яка нічим не буде відрізнятися від шедеврів світового мистецтва.

    Займаючись таким видом творчості, ви отримаєте можливість реалізувати творчі здібності, а також розслабитися і заспокоїтися. Заповнюючи кожен фрагмент фарбами, ви досягнете емоційного спокою і відволічетеся від повсякденних проблем. А коли робота над картиною буде закінчена, зможете піднести її в якості розкішного подарунка близькій людині.

    Які бувають розмальовки за номерами

    Картини за номерами бувають трьох видів: на картоні, полотні або дереві. Ми виробляємо розмальовки на полотні, оскільки це найоптимальніший варіант – картон більше підходить для новачків, але такі роботи вимагають особливо дбайливого зберігання, а з деревом працювати набагато складніше, тому що може знадобитися нанесення фарби в кілька шарів, щоб приховати структуру основи. Тому полотно – найоптимальніший варіант. У набір картин входить:

    • Полотно на підрамнику;
    • Набір фарб (матових або глянцевих);
    • Набір пензлів;
    • Контрольний лист.

    Також, замовляючи набір для творчості в компанії «Арт Холст», ви отримаєте інструкцію з корисними порадами, які допоможуть створити справжній шедевр з першого разу.

    Переваги покупки картин за номерами в нашій компанії

    В інтернет-магазині «Арт Холст» ви можете придбати картини за номерами будь-якого розміру з доставкою в Донецьк. Ми можемо нанести на полотно зображення на ваш смак і зробити фрагменти розміру, найбільш зручного для вас. Також фахівці компанії допоможуть вибрати розмальовку за рівнем складності – від 1 до 5. Якщо ви тільки починаєте творчий шлях, то рекомендований рівень складності не більше 4. До інших переваг покупки розмальовки у нас відноситься наступне:

    • Можливість перенесення на полотно вашої фотографії;
    • Доступні ціни;
    • Безкоштовні консультації по питаннях, що цікавлять і поради щодо оформлення полотна.

    З асортиментом готових наборів ви можете ознайомитися в каталозі інтернет-магазину «Арт Холст». Для замовлення індивідуального зображення зв’яжіться зі співробітниками компанії будь-яким зручним для вас способом. Купити картини за номерами в Донецьку ви можете зі знижкою – актуальні ціни вказані в каталозі. Не сумніваємося, що даний вид продукції доставить справжнє задоволення від творчості вам або тому, кому буде адресована ваша покупка. Дивіться, вибирайте, порівнюйте – і купуйте!