Блог

А ви не забули купити картину Прованс? Створюємо ідеальний провінційий стиль

Як і всі стилі, що мають національне забарвлення, прованський стиль привносить в інтер’єр автентичний дух і культуру певного народу. В даному випадку, це буде атмосфера провінційної Франції. І оскільки в центрі нашої уваги виявився такий стиль інтер’єру, як прованс, варто детальніше розглянути особливості композиції. А для того, щоб оздоблення знайшло завершений вигляд, слід додати яскравих деталей, наприклад, купити картину “Прованс”.

Отже, чому самобутність в дусі Франції так популярна в якості тематики декору?

Чарівність і особливий шарм

Декор в сільському стилі – це особливі враження та емоції. Кожна деталь в такій композиції неповторна і унікальна, вона укладає якусь незвичайну історію. Доросла людина, опиняючись в подібному інтер’єрі, згадає про дитинство, проведене в селі у бабусі й дідусі, далеко від міського шуму.

Ажурний плетений текстиль, велика кількість дерев’яних елементів, переважання натуральних відтінків теплої гами – ось ті складові, на основі яких у Вас легко вийде створити свій квітучий і сонячний Прованс в будинку. При цьому зовсім не обов’язково звертатися в дизайн-студію. Поради від професіоналів допоможуть заощадити час і гроші. А що особливо важливо – ви створите ексклюзивне оздоблення для свого будинку.

Практична стилізація

картина в стилі провансКартина прованс

Якщо Ви вирішили стилізувати кімнату в дусі Провансу, важливо враховувати особливості декорування стінних поверхонь. І зараз ми підходимо до другої причини популярності картини в прованському (провансальському) інтер’єрі. Подібний декор допоможе з легкістю доcягти потрібного результату і створити самобутню атмосферу.

Оскільки стіни тут бажано фарбувати, живописні панно – саме те, що лікар прописав. Серед трендових сюжетів – квіти, сонячні пейзажі, архітектура провінції.

Сільські пейзажі, безкраї поля зелені, квітів і дерев, затишні вулички і затишні дворики, флористичні натюрморти – ось лише малий перелік найбільш поширених мотивів для панно з настроєм французької провінції.

Картини в стилі Прованс – фіолетові скарби

Справжнім символом флористичного світу Провансу є лаванда. Навесні усы пагорби тут одягаються в зелені сукні з яскравим розсипом фіолетових суцвіть. Надихаючі пейзажі не тільки створять потрібний настрій, а стануть ще й яскравою акцентною деталлю.

Крім “фіолетового золота”, задати тон композиції зможуть й інші картини. Троянди, іриси, будинки, що потопають у буйному кольорі весняних рослин і багато інших сюжетів, стануть гідною огранюванням нового інтер’єру. Для відтворення картин на полотні до Вашої уваги тисячі зображень з тематичного каталогу і мільйони – у фотобанку shutterstock.com.

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку