Блог

Дрім арт портрет

ДРІМ АРТ ПОРТРЕТ  Для замовлення картини завантажте, будь ласка, фото максимальної якості. Після завантаження чекайте дзвінка менеджера для уточнення деталей.

  Наші переваги

  3

  зробимо за день

  4

  оплата при отриманні

  2

  дизайн індивідуально для Вас

  1

  оригінальний подарунок

  Приклади робіт

  портрет дрим арт

  Дрім арт портрет здатний стати відмінною прикрасою інтер’єру і послужити роль цікавого і, найголовніше, запам’ятовуючогося подарунка. Замовити таку красиву картину в Україні за привабливою ціною ви можете, звернувшись в наш інтернет-магазин.

  портрет в стилі dream art

  Що собою являє картина dream art?

  Дрім арт портрет являє собою фото, що пройшло цифрову обробку. Для нього підбирається яскравий фон у вигляді розбризканих фарб. Така картина нагадує полотна, які були в моді в шістдесятих роках минулого століття.

  Такий dream art портрет стане яскравим і помітним кольоровими акцентом. Він ідеально впишеться в мінімалістичний інтер’єр, розбавивши його строгість і зробивши його яскравішим. Також барвиста картина на полотні буде доречно виглядати в інтер’єрі шістдесятих років двадцятого століття. У класичному інтер’єрі та в разі стилю прованс варто бути обережніше, проте і там можна знайти застосування дрім арт картині.

  картина дрім арт

  Подарунок – dream art портрет!

  Така картина стане відмінним романтичним подарунком коханій людині чи родичу. Втім, стиль дрім арт відрізняє завидна універсальність. А значить, якщо ви ламаєте голову над тим, що подарувати другу, колезі або мало знайомій людині – відповідь вже є! Просто візьміть його фото і замовте картину.

  Обравши такий варіант презенту, ви можете не боятися того, що його закинуть на дальню полицю, забудуть і при першій же можливості спробують передарувати. Зовсім ні – такий подарунок максимально персоналізований і обдарований відразу ж зрозуміє, що ви думали про нього, коли обирали презент, а не схопили те, що перше попалося під руку.

  красивий портрет dream art

  Де купити портрет в стилі дрім арт?

  Наш інтернет-магазин пропонує вашій увазі таку послугу, як друк портретів в даному стилі на полотні. Ми працюємо не тільки по Києву, але й по всій країні. Якщо ви бажаєте оригінально прикрасити інтер’єр або зробити незабутній подарунок, який обов’язково порадує його майбутнього власника – вам потрібно докласти мінімум зусиль. Просто підберіть фото, яке ляже в основу майбутнього портрета і відправте його нам.

  Дизайнер проведе відповідну цифрову обробку фотографії, після чого буде накладено фон, вибраний в повній відповідності з вашими побажаннями. А також послуги дизайнера абсолютно безкоштовні! Після того, як портрет в дрім арт стилі буде створений, ми доставимо його за вказаною вами адресою – або ви зможете самі забрати його.

  портрет дрім арт

  Ми гарантуємо високу якість виготовлення, а також висококласний сервіс, який ви точно оціните!