Show sidebar


 • Не вдалося знайти вдале зображення?


 • Картини для кафе – важливий інгредієнт в рецепті хорошого настрою гостей вашого закладу

  Смачна їжа або естетичний дизайн інтер’єру – що важливіше для процвітання закладу? Відповідь – щасливі й задоволені гості. А вони обов’язково будуть такими, якщо майстерність шеф-кухаря доповнити гармонійним і нетривіальним оформленням стін. У цьому допоможе декоративне оздоблення в поєднанні з живописом. Для цього фахівці магазину Арт-Холст навіть створили спеціальну добірку Картини для кафе. Зображення, які в ній міститися створюють настрій і підкреслюють самобутній стиль закладу, будь то арт-кафе, молодіжний паб, сімейний ресторан або антикафе.

  Ви вже підібрали текстиль, посуд, меблі та тематичні аксесуари, витримані в єдиному дусі, розставили все по місцях? Справа залишилася за малим – доповнити композицію ефектними акцентами. Невід’ємний атрибут стильного дизайну – барвисті художні образи. Вони допоможуть створити потрібну атмосферу, зроблять приміщення затишним, підкреслять тематику закладу.

  Класична і модернова живопис, ескізи в дусі постмодернізму, сучасна графіка і фотосюжетами – купуйте картини для кафе на будь-який смак від творчої студії Арт-Холст.

  Тематичні картини

  Для дизайну тих кафе і барів, які розраховані на обмежене коло відвідувачів, об’єднаних спільним захопленням, доречно вибирати тематичні панно. Наприклад, дизайн спорт-бару знайде гармонійне доповнення у вигляді фотокартин зі світовими легендами футболу, боксу, баскетболу. Зробити ставку на тематику і реалізувати унікальний дизайн доречно в музичних кафе, барах для байкерів.

  Стильні модернові картини

  Підкреслити нестандартний дизайн тематичних пабів, арткафе і антікафе допоможуть нестандартні сюжети. Концептуальні та сучасні зразки образотворчого мистецтва, абстрактні замальовки, картини в дусі авангардизму і живопис модерністів – такі репродукції ви знайдете в добірці «Сучасні художники».