Show sidebar • Не вдалося знайти вдале зображення?


 • Картини для готелю: декор для стильного дизайну

  Номер в готелі – яким має бути його оформлення? Уявіть, що ви зупинилися в готелі незнайомого міста. Що може порадувати після довгої дороги? Домашній затишок, комфорт та естетичні акценти здатні забезпечити сприятливу атмосферу і хороший відпочинок. А результат – високе місце в рейтингах. Коли вже є добротні меблі, текстиль та інші побутові предмети, прийшов час наповнити інтер’єр маленькими, але важливими деталями. З цим завданням впораються картини для готелю.

  Ми підготували 5 простих порад, покликаних надихнути і допомогти вибрати картини для готелю.

  Композиція картини в інтер’єрі готелю повинна гармоніювати з дизайном. Підкреслити стиль номера, оформленого в класичному стилі, допоможуть сюжети в реалістичній манері живопису – натюрморти, пейзажі лісових і гірських масивів, марини, вишукана архітектура.

  Квіткова тематика панно універсальна і облагородить різноманітні дизайнерські стилізації – тут варто звернути увагу на колірну гамму і композицію. У сучасних номерах відмінно виглядають як макрозображення бутонів, так і панорамні знімки квіткових полів. Якщо ставки зроблена на дизайн в дусі кантрі, сільський стиль, вдалим буде доповнення картинами з квітковими полями – лавандовим або соняшникові.

  Креативне оформлення. Насичена палітра кольору і нестандартні сюжети підкреслять творчий підхід у підборі декору. Химерні абстракції, ефектна графіка, зразки концептуального мистецтва, поп-арт – ці та інші ілюстрації ви знайдете в добірці.

  Розкішні апартаменти можна доповнити репродукціями шедеврів образотворчого мистецтва. Яскраві сюжети Вінсента Ван Гога, Пабло Пікассо, Сальвадора Далі, Густава Клімта стануть центральними образами композиції.

  Колористика панно може гармоніювати з колірним рішенням інтер’єру чи бути контрастною. При цьому варто враховувати стиль композиції – це забезпечить комфортність зорового сприйняття обстановки. Як правило, контрастні поєднання доречні в мінімалістських інтер’єрах, вони зіграють роль необхідного динамічного акценту. Також гра на контрастах підкреслює естетичність таких “волелюбних” стилів, як бохо, кіч, фьюжн.