Show sidebar


 • Не вдалося знайти вдале зображення?


 • Купити 3Д картину – як і де замовити модний декор?

  Картини з 3д зображенням – це незвичайний, що привертає до себе увагу, стильний елемент декору. Картини з об’ємним ефектом останнім часом набули широкої популярності: їх презентують на виставках і галереях, вуличні художники з усього світу шокують перехожих реалістичними 3д-сюжетами прямо на асфальті. Друк на полотні об’ємних елементів, геометрії і оптичної ілюзії – простий спосіб долучитися до модної течії, нестандартно прикрасити стіни в будинку, підкреслити сучасний стиль інтер’єру. Нерідко картини даної тематики обирають в якості подарунка для друзів і колег.

  У нашому каталозі ми зібрали безліч тематичних зображень, щоб ви змогли підібрати і купити 3д картину, яка ідеально впишеться в ваш інтер’єр.

  Купити картину з 3д ефектом від Art-Holst

  Незважаючи на широку популярність об’ємних сюжетів, ви нечасто зустрінете картини 3д в художніх або спеціалізованих магазинах декору. Найпростіший спосіб придбати сучасний декор – замовити друк тематичного зображення на полотні. Наша компанія здійснює виробництво на власному обладнанні, що дає нашим покупцям можливість замовити друк будь-якого зображення на полотні будь-якого формату.

  Обирайте вподобане зображення в нашому тематичному каталозі, або надайте своє для друку. Наші фахівці при необхідності допрацюють сюжет, стилізують його або додадуть потрібний ефект. Готова продукція надійно упаковується і відправляється за адресою в будь-яку точку країни. Ми пропонуємо різні варіанти оплати і доставки, індивідуальний підхід і швидку роботу – робіть замовлення онлайн або за допомогою телефону.