Блог

Секрети вибору картини для передпокою

Передпокій – візитна картка кожного будинку. Переступаючи поріг квартири, в першу чергу що бачить гість – це інтер’єр передпокою. По першому враженню і складається думка гостей про сам будинок та його мешканців. Саме тому варто приділити значну увагу не тільки якості обробки, а й дрібним декоративним деталям коридору. Особливої уваги заслуговує вибір картин для передпокою. На чому ж варто зупинитися в першу чергу?

Як би це не здалося дивним, вибір декору передпокою необхідно починати з підбору кольорової гами полотна. Пам’ятайте, що всі елементи обробки коридору повинні радувати око і налаштовувати на позитив. Намагайтеся утриматися від похмурих сірих тонів і «брудних» відтінків. При виборі сюжету картини в коридор, намагайтеся утриматися від зображень старих і хворих людей, катастроф і стихійних лих, зламаних речей. Можливо ви скажете, що одна з таких картин є надбанням світового мистецтва або має сакральний зміст. Але справа в тому, що такі картини можуть притягувати негативну енергію як до будинку, так і до його мешканців. До того ж навряд чи вашим гостям буде приємно споглядати подібні похмурі сюжети в вашому домі.

Також злий жарт може зіграти з вами неправильний вибір розміру полотна. Картини в інтер’єрі передпокою повинні виглядати гармонійно, а для цього їх розмір повинен бути строго пропорційний розміру стіни. Пам’ятайте, що розмір картини не повинен бути більше, ніж третя частина вільної частини стіни по ширині і висоті. Якщо ваш передпокій – дрібна коморка, в якій неможливо розвернутися одній людині, надто велика картина здатна ще більше «з’їсти» простір або візуально спотворити геометрію приміщення.

Купити картину для передпокою в інтернет-магазині ТМ Art Holst

Картини для передпокоюКартини для передпокою

Вже ні для кого не секрет, що замовлення через інтернет магазин набагато зручніше і дешевше, ніж оффлайн покупки. Картини не є винятком. Інтернет ресурс компанії «Арт Холст» пропонує своїм клієнтам зручний пошук сюжету для картини: зображення відсортовані як по категоріям, так і за кольоровою гамою. До того ж на сайті представлені картини найрізноманітніших напрямків – яскраві зразки сучасного мистецтва, арт фото, репродукції картин відомих художників, безліч варіантів мультипанелей і картин нестандартних розмірів. А може ви любите фотографувати і у вас накопичилася колекція власних фотошедеврів? Власноруч зроблена фотографія або знімки членів вашої родини – відмінна ідея картини для передпокою. ТМ Арт Холст не обмежує своїх клієнтів у виборі сюжету. Для друку ви можете надати будь-яке зображення в хорошій якості, яке отримає нове життя в настінному полотні.

На додаток, компанія пропонує послугу лакування полотна, вибір багета або підрамника, а також послуги професійної команди дизайнерів.

Сподіваємося, що за допомогою наших порад питання яку картину повісити в передпокої не поставить вас в глухий кут, а надихне на нові ідеї та звершення. Наснаги вам у перетворенні навколишнього простору!

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку