Блог

Картини для сучасного інтер’єру

Багато років тому картини в інтер’єрі приміщень вважалися розкішшю, оскільки твори мистецтва прикрашали стіни осель тільки заможних людей. В наші дні мистецтво набрало обертів, що дозволяє поширити його для кожного будинку. Сучасний інтер’єр не менш вимогливий до прикрас, ніж класичні варіанти оформлення кімнат. Картини для сучасного інтер’єру повинні гармонійно вписуватися в приміщення і передавати ставлення мешканців до миру і власного будинку. Детальніше про картини в сучасному стилі читайте далі.

картини в сучасному стилі

Класичні або екстравагантні сучасні картини: нелегкий вибір

Сучасні картини на стіну можуть бути виконані в класичному стилі, або ж за допомогою сучасного мистецтва. У першому випадку центр полотна найчастіше охоплюється натюрмортом або пейзажем, а сучасний живопис надає автору повну свободу в абстрактному самовираженні. На полотнах рясніють найяскравіші символи і фарби, що робить їх ідеальним доповненням для контрастних елементів приміщення.

Але як же зробити правильний вибір?

  • У разі, якщо інтер’єр квартири не містить екстравагантних деталей, а оформлений він досить спокійно і стримано, віддайте перевагу класичним композиціям. Витончені елементи кімнати будуть ідеально компонувати зі спокійним пейзажем на стіні, наприклад, яскраві та кілька тривожні полотна Айвазовського доповнять загальну атмосферу в кімнаті і додадуть їй особливий дизайнерський шик.
  • “Складні” сучасні приміщення краще доповнити такими ж глибокими і сміливими картинами. Гарні картини сучасних художників для такого інтер’єру можуть передбачати абстракціонізм, авангард і сюрреалізм. Наприклад, світле приміщення з яскравими червоними диванами і обробкою можна доповнити продовженням контрасту у вигляді картини-абстракції з червоним відтінком.

сучасні картини для інтер'єру

Увага! Картини в стилі абстракції несуть в собі більше “глибини”, і дивитися на них можна годинами. В результаті кожна людина бачить в полотні щось окреме. Психологи стверджують, що така практика дуже корисна для людської психіки, проте тривале спостереження чорно-білого орнаменту може позначитися на глядача негативно.

Крім сучасних картин в інтер’єрі дизайнери активно використовують фотографії для прикраси стін. Безумовно, сюжет і кольорова палітра фото повинна відповідати загальному стилю кімнати. Можна пустити в хід сімейні архіви і використовувати техніку “під старовину”, створюючи вінтажну прикрасу для стін. Чудовий результат виходить в результаті вписування чорно-білих фото Сальвадора Далі в хай-тек або модерн.

Сучасні картини для інтер’єру спальні

В процесі оформлення спальної кімнати важливо пам’ятати, що це приміщення служить для відпочинку і релаксу, тому експериментувати з мотивами і відтінками не варто. Існує кілька критеріїв вибору сучасної картини для спальні:

  • Не слід обирати картину, в центрі сюжету якої знаходиться ураган, агресивні тварини або війна. Такі зображення будуть діяти гнітюче на свідомість і завадять природному заспокоєнню і умиротворенню.
  • Слід поставитися уважно до кольорової гами сучасних картин для будинку. Кислотні відтінки навряд чи посприяють заспокоєнню в теплі рідного вогнища: віддайте перевагу ніжним, нейтральним кольорам. Від контрастних чорно-білих картин також слід відмовитися: вони точно не допоможуть розслабитися після важкого трудового дня.

картини сучасні

У спальні для дитини можна розмістити красиву картину з мультиплікаційним або казковим героєм. Маленькі принцеси будуть солодко засинати, утримуючи фантастичні образи фей у своїй пам’яті, а замріяні дітлахи відправляться в світ мрій з ідеями про відважних лицарів, зображених на картині. Тому батьки повинні подбати про розміщення прекрасної картини в спальній свого чада.

Увага! У дизайні квартири буде більше динаміки в разі, якщо розташувати картини асиметрично. У свою чергу, рівномірно розміщені полотна дарують господарям квартири нотку традиційного домашнього затишку.

Сучасний живопис в інтер’єрі вітальні: основні принципи

Вітальня надає найбільшу кількість варіантів для оформлення. Її можна прикрасити будь-якими картинами кращих сучасних художників, головне правило – гармонія кольору.

Зовсім не обов’язково розміщувати в кімнаті занадто великі картини. Кілька мініатюрних зображень між шафками, над диванами зможуть ефектно заповнити пустоти в просторі. Розміщення великої картини в сучасному інтер’єрі допоможе позбутися відчуття “порожнечі” в мінімалістичному приміщенні.

сучасні картини

Сучасні картини на кухню

Сучасні картини для кухні найчастіше оформляються у вигляді “їстівних” мотивів. Стриманий інтер’єр може вміщати в себе “смачні” натюрморти, що підвищують апетит і відповідають тематиці приміщення. Краще віддати перевагу великій кількості невеликих зображень, розташованих асиметрично. Модульні картини із зображенням фруктів додадуть кухні свіжість і динаміку за рахунок яскравості, сюжету та несиметричності їх частин. Купити сучасні картини можна в спеціалізованому магазині або замовити безпосередньо у майстра.

Увага! Вибір горизонтальної красивої сучасної картини допомагає візуально розширити простір.

гарні сучасні картини

Сучасне мистецтво: картини для офісу

Кращі картини сучасних художників з темою лісу, засніжених гір та інших спокійних пейзажів ідеально підійдуть для вдумливої атмосфери офісу. Не менш актуальні неяскраві абстракції з чорного та білого кольорів. Сучасна картина абстракція або мінімалізм в темних відтінках притягує до себе погляд, однак не вибивається із загального інтер’єру. Пейзажі зі спокійним, не надто яскравим морем, допоможуть зосередитися на поставленому завданні.

картина сучасна абстракція

Постери: модне оформлення

Постери, що складаються з декількох частин, знайшли широку популярність останніми роками. Вони грають важливу роль в декорі квартир і вносять в нього нотку свіжості та сучасності. Складові твори мистецтва можуть мати різний розмір і форму, головне правило – єдність кольорової палітри та сюжету. Існують масивні модульні картини і маленькі варіанти для різних приміщень. Слід поставитися уважно до габаритів сучасної картини на стіну, оскільки вони відіграють значну роль: маленька прикраса буде “губитися” серед великого простору.

У майстернях пропонують ексклюзивні модульні картини, в які вміщено деталі у вигляді мережива, пір’я, дрібних камінчиків та інших прикрас. Метод аплікації надає полотну особливий шик і змушує милуватися їм знову і знову.

Увага! Модульні картини, розділені на кілька частин, виглядають ефективно як в габаритних приміщеннях, так і в мініатюрних. Найголовніше в цій справі – гармонія кольору і розмірів.

сучасний живопис в інтер'єрі

Мистецтво зазнає змін і популяризації. У наш час будь-яка людина може стикнутися з прекрасним і повісити справжнісінький шедевр в своїх оселях. Сучасні стилі картин допомагають прикрасити приміщення і долучитися до сміливих експериментів та несподіваних мотивів, невідомим майстрам минулого. У цій справі дизайнер повинен відчувати “душу” картини і настрій господаря житла для здійснення максимально вдалого вибору.

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку