Show sidebar


 • Не вдалося знайти вдале зображення?


 • Які картини міста купити?

  Використовувати як декорування житла зразки образотворчого мистецтва – це вічна класика. Крім того, будинок, в інтер’єрі якого присутні предмети живопису, каже про свого власника, як про людину з відмінним смаком. Ми не пропонуємо Вам відступати від традицій – лише поглянути на процес створення художнього полотна під дещо іншим кутом. І ми впевнені, що питання “Які картини міста купити?” отримає найскоріше дозвіл.

  За допомогою новітніх технологій ТМ “Арт-Холст” створює картини, які нічим не поступаються рукотворній майстерності. До того ж, ми створимо шедевр швидше, ніж художник його напише. Всього за кілька днів. Та й коштувати така краса буде набагато менше. Скориставшись калькулятором, ви дізнаєтеся ціну картини. Просто задайте необхідні параметри, вкажіть матеріал і вибраний тип друку. Отже, економічність і мобільність – ось основні переваги, які Ви отримуєте, вирішивши купити картини міста у нас.

  Картини з містом на полотні – архітектури світу як декоративний елемент

  Картини з містом на полотні перенесуть Вас в будь-яку точку світу, в найвіддаленіший куточок цивілізації. Пейзажі вразять високою передачею кольору і реалістичністю, що створює ефект присутності. З картинами від ТМ “Арт-Холст” ви зможете зустрічати гостей біля Ейфелевої вежі, милуватися видом вечірнього Шанхая з висоти пташиного польоту і навіть чаювати в старовинних фортецях і величних палацах.

  Відгомони первісних цивілізацій і футуризм сучасних будівель, монументальні замки феодалів і розкішні палаци епохи барокко – вишукування містобудівників всіх епох і народів представлені на барвистих полотнах. Ми створюємо картини, які здатні стати родзинкою будь-якого інтер’єру. З нами декором у Вашому домі зможе стати будь-який міський пейзаж, картини виготовляються як за представленими в каталозі, так і за Вашими фото.

  Хмарочоси Нью-Йорка, що виблискують вогнями, панорамні види мегаполісів, романтичне мерехтіння вогнів Венеції – будь-які картини нічного міста купити можна, подавши онлайн-заявку або зателефонувавши нашим менеджерам.

  Хто б міг подумати, що в якості об’єкта захоплення можна вибрати таку, здавалося б, буденну споруду, як міст. Не тільки будівлі створювалися, наслідуючи певну стилістичну манеру, а й водні переправи.

  Оригінальні картини Бруклінського мосту, що презентує естетику металевих конструкцій, ефектно доповнять стильний дизайн урбаністичного інтер’єру. А поетичні види Тауерського мосту – символу Лондона – над водами Темзи наділять приміщення величним настроєм королівської Англії.

  Живописні полотна в інтер’єрі будинку – це безумовна краса. А зображені на них найкрасивіші пам’ятки архітектури – це краса подвійно. Сподіваємося, що ви почерпнули оригінальні ідеї і вже знаєте, які картини міста купити для декорування будинку. А ми з нетерпінням будемо чекати Ваших дзвінків.

  Подорожуйте по різних містах і країнах, занурюйтесь в атмосферу різних культур разом з картинами від компанії “Арт-Холст”!