Мости (131)

Квіти (1184)

Старе місто (170)

Сучасне місто (542)

Тварини (386)

Архітектура (496)

Море (442)

Природа (621)


Графік роботи кол-центру

Пн-Пт з 9.00 до 21.00

Сб з 10.00 до 16.00

тел. 0 (800) 300 332

Катерина Гладких

Анастасiя Малиночка

Південна Пальміра, як ще називають Одесу, – в усі часи притягувала увагу художників різного рівня. Одеські вулички, вітрильники, види міста з його незвичною архітектурою, і, звичайно ж, море – ось ті сюжети, які опинялися на картинах на полотні в Одесі як місцевих, так і заїжджих живописців.

Для тих, хто шукає картини на полотні в Одесі, буде цікаво дізнатися про те, яку роль цей південне місто зіграло у творчості багатьох живописців.

Історія Одеси на мальовничих полотнах

Академік, придворний живописець М.Н. Воробйов опинився в Одесі в 1820 році. У 1821 році він створив свою знамениту роботу «Одеса. Вид від військової гавані », яка зараз зберігається в музеї А.С. Пушкіна. І це не збіг обставин. Адже саме такою, якою зображена Одеса на цьому полотні, побачив її Олександр Сергійович під час свого вигнання. М. Н. Воробйов створював картини і на замовлення. Купити картину Воробйова пощастило графу М.С. Воронцову. З даху палацу графа було написано полотно з видами Приморського бульвару.

Немає нічого дивного в тому, що вихованець М.Н. Воробйова, великий живописець-мариніст Айвазовський Іван Костянтинович, теж дуже любив Одесу, як і його вчитель. «Прощай, вільна стихія …» – ці рядки одного з творів О.С. Пушкіна, що зачепили душу Айвазовського, написані на полотні художника. Море – ось те, що об’єднало великого художника І.К. Айвазовського та поета О. С. Пушкіна. Будучи затятим шанувальником Пушкіна, Айвазовський створив наприкінці 19 століття серію пушкінських картин.

Незабутнього Айвазовського багато що єднало з Одесою, в тому числі тут народився і виріс його онук художник Михайло Латрі.

Панорама Великого Фонтану Одеси зацікавила пейзажиста Г. Капустіна. Незабутній захід сонця на Куяльницькому лимані полонив душу В. Дунаєвського, який малював даний пейзаж не один раз з різних боків. К.К. Костанді писав види старовинного Успенського монастиря. А ось живописці, що входять до товариство південноросійських художників дуже любили писати «бузкову Одесу» – види міста в квітучих кущах бузку.

Як бачите, величезний слід Одеса залишила в роботах безлічі  іменитих художників. Тому, будь-який магазин картин в Одесі завжди переповнений репродукціями цих великих живописців.

В останні роки стало популярним і сучасне віяння в мистецтві – фотодрук картин на полотні.

Компанія Арт Холст пропонує друк картин в Одесі як на натуральному, так і на штучному полотні. Основною перевагою нашої компанії є величезний вибір фотозображень і репродукцій картин художників. Завдяки індивідуальному підходу в обслуговуванні кожного клієнта, ви можете замовити полотно абсолютно будь-якого розміру, а також вибрати обрамлення картини на свій смак. На виготовлення замовлення знадобиться всього два дні. Ви будете здивовані, як швидко ваше полотно буде доставлено зручною для вас кур’єрською службою.

І ось – на вашій стіні вже красується неповторна панорама Південної Пальміри.

Поширені запитання

1. Які терміни виготовлення картин?

Виготовлення всього 1 день. Якщо сьогодні оформляєте замовлення - завтра відправляємо.

2. Які розміри картин ви робите?

Виготовлення картин здійснюється під замовлення будь-яких розмірів.

3. Чи редагуєте ви фото перед друком?

Так, у нас передбачена послуга обробки фотографії дизайнером. Ця послуга безкоштовна.

4. Коли я зможу отримати замовлення?

Після відправки Вам прийде повідомлення з номером ТТН Вашого замовлення.

5. Які матеріали використовуються при виготовленні картин?

Друк картин здійснюється на нетканому полотні або натуральному холсті.

6. Як я можу оплатити своє замовлення?

Ви можете оплатити картину за допомогою накладеного або без накладеного платежу.

Відгуки

Ти можеш обрати зображення на будь-яку тему у галереї або замовити своє