Блог

Картини з абстракцією – барвисті ілюстрації Вашого настрою

Жанрове багатство скарбів образотворчого мистецтва надає широкий вибір для декорування сучасного житла. За всю свою історію людство накопичило величезну безліч найрізноманітніших зразків живопису. А за допомогою широких можливостей інтер’єрної друку ми щодня облагороджуємо інтер’єри прекрасними панно. І сьогодні ми розглянемо картини з абстракцією в контексті питання оформлення приміщення.

Картини “Абстракція” – для інтер’єру будинку або офісу?

Якщо говорити про житлові і громадські приміщення, можна з повною впевненістю говорити про універсальність картини “Абстракція” для інтер’єру будь-якого типу. При цьому існують деякі нюанси, про які варто дізнатися, перш ніж приступати до вибору картини для друку.

Абстракція на картині

В оформленні будинку абстрактна замальовка з однаковим успіхом перетворить як оздоблення спальні, вітальні, так і кухні, ванної. Варто лише зазначити, що панно виконає своє естетичне призначення, якщо буде достатньо простору для огляду.

Іноді нам задають питання з приводу розміщення таких картин в маленьких кімнатах. Адже так буває, що дуже хочеться придбати вподобаний декор, але є певні сумніви. У таких випадках, у фахівців є для Вас відмінне рішення. І ми прямо зараз, не відкладаючи вирішення питання надовго, розповімо Вам про нього.

Модульні картини, абстракція на яких представлена у вигляді сегментів, – вдале рішення для компоновки декору в обмеженому за площею приміщенні. До того ж, картини з декількох частин виготовляються в будь-якому розмірі. Таким чином, між Вами та креативної інсталяцією більше немає жодної перешкоди!

Оригінальні панно у стилі абстракціонізму, створені за допомогою інтер’єрної друку на якісних полотнах – декор нового покоління, доступний кожному. Знамениті шедеври, що прикрашають стіни світових художніх галерей, всього за пару днів стануть прикрасою вашого будинку, офісу, кафе та ресторану.

Замислуваті абстракції в сучасній картині – родзинка інтер’єру

Картини абстракція

Слід сказати, що мотиви абстракції в сучасній картині займають особливе місце серед усього стилістичного і жанрового розмаїття існуючих полотен. Мистецтво за гранню реальності, фантазійні форми і лінії, свято кольору і феєрія відтінків – такі панно стають справжньою родзинкою.

Абстрактний живопис на полотні особливо лірична – виразні яскраві емоції межують тут з ледь вловимими нотами настрою автора. Замислуваті змішання тонів і загадка сюжету з кожним поглядом постає перед нами в новому світлі. Сприйняття такого панно здебільшого залежить від Вашого одномоментного світовідчуття. Така інсталяція реалізує динамічний акцент в композиції інтер’єру, який об’єднає оформлення в гармонійний ансамбль.

Купити картину з абстракцією ви зможете в нашому магазині. Телефонуйте вже зараз.

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку