Картини для сучасного інтер’єру

Читати далі

15 найдорожчих картин у світі

Друк фото на холсті

Вони дивують одних і захоплюють інших, викликають мороз по шкірі, дивують, шокують. Найдорожчі в світі картини просто не можуть залишити байдужими – через свою самобутність, нечувану вартість або значення в історії живопису.

Читати далі

Сюрреалізм по-бельгійськи: оманлива простота картин Рене Магрітта

Далі і реклама, Далі і дизайн інтер’єру, Далі і кіно, Далі і парфуми – креативний іспанець залишив самобутні зразки своєї творчості в багатьох індустріях і всі вони, безсумнівно, унікальні у своїй химерності. Але часом здається, що світ сюрреалізму – театр одного актора. Але ж це зовсім не так. Давайте дізнаємося про інші, не менш фантастичні та магічні роботи представників стилю …

Читати далі

«Миллион алых роз» Ніко Піросмані

Друк фото на холсті

Ніко Піросманашвілі (Піросмані) – грузинський художник-примітивіст, чия творчість продовжує викликати гарячі суперечки. Художник – самоучка прожив трагічне життя, помер голодною смертю, а визнання отримав лише в останні роки. Про нього відомо небагато: точно не встановлена ​​дата його народження, збереглося лише три його фотографії, не більше трьохсот робіт з більш ніж двох тисяч, як і не вціліл жоден настінний живопис. Проте більш століття по всій країні і за її межами розповідається історія про його трагічну любов, про вчинок, який дуже вплинув на всю його і без того непросту долю.

Читати далі

9 самих незвичайних музеїв світу

Ви здивуєтеся тому, що може стати об’єктом інтересів в різних куточках планети! Деякі диваки в якості музейних експонатів колекціонують зовсім не предмети мистецтва, а штучки екстраординарні, неабиякі, часом такі, що викликають огиду, наганяють страх і шокують. Ми дізналися про самі незвичайні музеї світу і вирішили поділитися з вами! Буде цікаво!

Читати далі

Сучасні тенденції в дизайні інтер’єру

Читати далі

Сюрреалізм без Далі: колажі, фроттажі і граттажі Макса Ернста

Легендарне твердження “Сюрреалізм – це я” прозвучало після сварки Далі з сюрреалістами в 1936 році. А задовго до цього була зустріч дадаїста Макса Ернста з ідеологом сюрреалізму Андре Бретоном. Саме вони відкрили представникам напрямки “Тлумачення сновидінь” Фрейда, розробили принципи автоматичного малювання, побачили сенс у відтворенні сну на полотні.

Читати далі

Маленькі картини: їх роль в інтер’єрі і правила розміщення

Облагороджувати будинок картинами – традиційний спосіб естетично завершити композицію інтер’єру. Мальовничі акценти в дизайні – це не данина моді, не миттєвий тренд, в оформленні варто проявити вміння і продемонструвати своє почуття гармонії і стилю. У мистецтві декорування стін важливо вміння поєднувати всі складові: від колористики до розміру. І сьогодні в центрі нашої уваги – розмір картини. Ви дізнаєтеся про те, яка роль маленьких картин в інтер’єрі, і як їх правильно розмістити.

Читати далі

Де краще купувати картини в Сумах?

Обираючи панно, ми природно, задаємося питанням – де знайти чесного і відповідального виробника. Якщо Ви давно шукаєте, де купити картину в Сумах, сьогодні ми допоможемо наблизитися до здійснення цієї мрії.

Читати далі