Show sidebar


  Не вдалося знайти вдале зображення?

  Картини Абстракція – друк на полотні для інтер’єру

  Абстракція в художньому аспекті означає певний спосіб художнього мислення, а також побудови образу реальності у мистецтві. Звуки, відчуття, переживання, запахи в природі об’єктивно існують. Але як же художнику їх намалювати? У відповідності зі своїм художнім сприйняттям абстракціоніст використовує різні геометричні форми і колірні поєднання.

  Колірна абстракція – це композиція з різних кольорових мазків, штрихів, плям і т.д.

  Геометрична абстракція може бути монохромного або поліхромним, тобто з використанням тільки одного кольору або більше. При цьому композиція зводиться до поєднання таких геометричних форм як квадрат, коло, багатокутник, зигзаги і різноманітні криві.

  Буває також змішана абстракція, в якій художник поєднує колірні поєднання з різними геометричними формами. Так картина буде виглядати цікавіше і багатше.

  Абстракціоністи у процесі роботи використовують досить звичні засоби лінії, точки, колір, смужки, але цим сполученням надається якесь особливе значення, яке здатне передати настрій і почуття художника.

  Картини на полотні із зображенням абстракції підійдуть для творчих і креативних людей. Вони чудово будуть виглядати в дизайні Вашого приміщення, вносячи в нього особливу родзинку.