Show sidebar


  Не вдалося знайти вдале зображення?

  Картини Абстракція – друк на полотні для інтер’єру

  Абстракція в художньому аспекті означає певний спосіб художнього мислення, а також побудови образу реальності у мистецтві. Звуки, відчуття, переживання, запахи в природі об’єктивно існують. Але як же художнику їх намалювати? У відповідності зі своїм художнім сприйняттям абстракціоніст використовує різні геометричні форми і колірні поєднання.

  Колірна абстракція – це композиція з різних кольорових мазків, штрихів, плям і т.д.

  Геометрична абстракція може бути монохромного або поліхромним, тобто з використанням тільки одного кольору або більше. При цьому композиція зводиться до поєднання таких геометричних форм як квадрат, коло, багатокутник, зигзаги і різноманітні криві.

  Буває також змішана абстракція, в якій художник поєднує колірні поєднання з різними геометричними формами. Так картина буде виглядати цікавіше і багатше.

  Абстракціоністи у процесі роботи використовують досить звичні засоби лінії, точки, колір, смужки, але цим сполученням надається якесь особливе значення, яке здатне передати настрій і почуття художника.

  Картини на полотні із зображенням абстракції підійдуть для творчих і креативних людей. Вони чудово будуть виглядати в дизайні Вашого приміщення, вносячи в нього особливу родзинку.

  Поширені запитання

  • Які найпопулярніші картини в категорії “Абстракція”?
   Найпопулярніші картини в категорії це Абстракція з містом, Дерево з місяцем и Жовта абстракція.

  • Скільки коштують картини Абстракція?
   Вартість картин залежить від розміру і матеріалу полотна: від 117 до 1440 грн.

  • Як здійснюється доставка?
   Ми здійснюємо доставку картин по всій території України, використовуючи послуги компанії Нова пошта.

  • Чи можна замовити картину зі свого фото?
   Так. Ви можете надіслати свою фотографію. Наші дизайнери при необхідності допрацюють фото по Вашим вимогам і відправлять у друк. Детальніше тут: Друк зі свого фото.