Тварини (163)

Чорно-білі (75)

Сучасне місто (127)

Ексклюзивні (63)

Модульні картини Арт (81)

Квіти (168)

Орхідеї (13)

На кухню (47)

У спальню (88)

Абстракція (24)

Катерина Гладких
Анастасія Малиночка

Зв'яжіться з нами

  Це здається дивним, але якісна модульна картина здатна врятувати навіть самий непримітний інтер’єр. Вона допоможе підкреслити чудовий смак власника будинку і оригінальну мету дизайнера, який планував оформлення простору житлового будинку.

  Як обрати модульну картину

  Перш ніж купити модульну картину, необхідно з усією відповідальністю підійти до вибору витвору мистецтва. Прислухайтеся до порад дизайнера. Він рекомендує заздалегідь обрати місце, де буде встановлена модульна картина. Найбільш часто сегменти розташовують над диваном або над узголів’ям ліжка. Іноді модульні картини встановлюють над телевізором. Композиція не повинна втомлювати, тому вона не повинна розташовуватися там, де постійно попадається мешканцям на очі.

  Пам’ятайте, що у кожної кімнати існує власна тематика і функціональна спрямованість. На кухні буде доречно виглядати яскраве панно, яке допоможе викликати апетит. Для вітальні можна використовувати модульні картини практично з будь-яким сюжетом. Це можуть бути пейзажі, квіти і зображення тварин. У спальні більш доречні зображення, які створюють атмосферу спокою та гармонії. Головне, щоб кольорова гамма панно відповідала загальному кольоровому рішенню інтер’єра.

  Ще один цікавим дизайнерським рішенням, яке ви можете використовувати у власному будинку, це є гра на контрасті. Якщо кімната має досить стримане кольорове оформлення, «розбавте» її модульної картиною, виконаною в яскравих тонах. Така композиція допоможе грамотно розставити акценти і буде приковувати до себе захоплені погляди гостей. Коли вам захочеться спокою, ви зможете замінити зображення на панно, виконане в більш спокійних тонах.

  Де встановити модульну картину

  Ми продаємо різноманітні модульні картини у Львові, і обрати підходящий варіант з представленої колекції не так просто. Для встановлення над столом, диваном або для розміщення в кімнаті з невисокими стелями відмінно підійдуть горизонтальні модульні картини. Для декорування вузьких стін, колон ми пропонуємо купити панно вертикального типу. Вони заповнять вільний простір і зроблять інтер’єр оригінальним.

  Розміри модульної картини повинні бути порівняні з габаритами приміщення, в якому запланована її установка. Так, в маленькій кімнаті не буде доречним використання масштабної композиції. Це візуально скоротить розміри приміщення.

  Ви можете повісити на стіну непарну кількість фрагментів, щоб панно виглядало більш гармонійно. Такі моделі будуть мати більш глибоке змістове навантаження і допоможуть вигідно розставити акценти в інтер’єрі. Картина набагато краще сприймається, коли вона встановлена на рівні очей. Пам’ятайте і про це.

  Як замовити

  Якщо вам необхідна краща модульна картина у Львові, пропонуємо вам звернутися в наш інтернет-магазин. Ми регулярно поповнюємо каталог, щоб ви без особливих складнощів могли знайти оптимальну композицію для подарунку або прикраси свого інтер’єру. Всі панно представлені за доступною ціною. Ми твердо переконані, що недорого – не означає неякісно. Тепер ви можете переконатися в цьому особисто!