Show sidebar


 • Не вдалося знайти вдале зображення?


 • Обираємо картини з маками на полотні: подарунок по фен шуй

  Картина з маками

  Сьогодні ми не уявляємо сучасний інтер’єр житлового або робочого простору без декоративних панно, картин, постерів та іншої настінної прикраси. Завдяки сучасним технологіям у Вас з’явилась можливість замовляти друк будь-якого зображення на полотні, підбирати індивідуальні розміри і види обрамлення. Серед покупців нашого інтернет-магазину особливою популярністю користуються картини з маками на полотні. Краса і яскраві фарби так приваблюють нас в цій квітці, а що кажуть фахівці фен шуй про символіку цієї квітки і її впливу на наше життя?

  Картина «Маки» та фен-шуй

  Фахівці цієї східної практики стверджують, що червоний колір це символ енергії, сили і дії. Він робить людину більш енергійною, цілеспрямованою, заряджає силою і впевненістю. Сам квітка здатна допомогти у вирішенні заплутаних ситуацій, як в особистійу, так і професійній сфері, вона є символом людських відносин. Зображення маку радять розміщувати в спальні для залучення позитивної енергії, посилення романтичних почуттів. Така тематична картина стане відмінним подарунком, як для друзів, так і колег, адже вважається, що зображення маку привертає успіх у кар’єрі, сприяє вдалим справам у власному бізнесі.

  Ідеї для подарунка:

  – Модульна картина маки. У спеціальному розділі «Мультіпанель» ви можете підібрати оптимальний варіант, який буде вам до смаку і по кишені. Підбирайте самі форму, кількість і розміри елементів. Погодьтеся, це велика перевага перед готовими фотопанно!

  картина маки на полотнідрук репродукції на холсті

  – Репродукція картини маки. Світові шедеври стають доступними для будь-якого завдяки сучасним технологіям перенесення зображення на полотно. Відомі роботи Ван Гога або Моне не залишать байдужими творчих людей і поціновувачів мистецтва. Такі репродукції прикрасять стіни як дома, так і офісного приміщення, припадуть до душі, як старшому поколінню, так і молоді – це універсальний варіант для подарунка! Заощаджуйте час на пошуку необхідного варіанту, в нашому інтернет-магазині ви можете придбати картини маки онлайн. Вибирайте зображення для друку зі спеціального каталогу або надайте нам будь-яку картинку або фото для друку.

  Поспішайте зробити замовлення і порадувати своїх близьких і друзів оригінальними картинами на полотні від ТМ Арт-Холст!