Блог

Картина сакура як відгомін японської культури

Останнім часом стали досить популярні картини в японському стилі, особливо картина сакура. Підвищений інтерес до японської культури пов’язаний з умінням японців насолоджуватися єднанням з природою. Погодьтеся, в сучасному урбанізованому світі людині дуже не вистачає цього «маленького щастя» – споглядання природи і зокрема милування квітами.

У Японії навіть є особлива традиція, яка присвячена даного приводу — ханамі. Це слово походить від слова «хана», що в перекладі на нашу рідну мову означає «квітка». У період виникнення цієї традиції (710-784 рр.) японці починали милуватися квітучою сливою уме, але вже через кілька десятиліть серця корінних жителів завоювала сакура, яка згодом стала національним символом.

цвіт сакури в Японіі

Картини сакура для інтер’єру

Картини сакура для інтер’єру в якості декоративних елементів оптимально впишуться в будь-який інтер’єр: від стриманого класичного до сучасного Hi-tech стилю. Картина може стати яскравим акцентом у Вашій кімнаті або навпаки, гармонійно злитися з інтер’єром, залежно від місця, куди Ви вирішите її повісити. Картини з квітками сакури підкреслять вишуканий смак власника і його симпатію до східного мистецтва. Вони послужать Вам відмінною заміною славно відомої традиції ханамі, до того ж цвітіння сакури ви можете спостерігати цілий рік, милуючись придбаної картиною щодня, а не тільки у весняний період.

Гарна квітка буде чудово виглядати як у вітальні, так і в спальній кімнаті над подружнім ліжком. У кінцевому результаті картина стане невід’ємною складовою частиною Вашої кімнати.

картина сакура в інтер'єрі

Як повісити картину сакура на стіну

Найважливішим завданням після придбання сакура картини на стіну є вибір місця для неї. Слід враховувати наступні фактори:

  • Підсвічування. Найбільш сприятливим місцем для картини буде добре освітлена кімната, проте іноді, якщо Ви в приміщенні розвішано декілька картин, і Ви хочете загострити увагу гостей на якій-небудь одній, можна застосувати додаткове підсвічування.
  • Висота. Оптимальною висотою вважається така, при якій картина буде перебувати на рівні Ваших очей.
  • Кут нахилу. Вибирайте кут нахилу для зручності спостерігання всього пейзажу, однак ідеальним для картини з сакурою в японському стилі буде розташування її впритул до стіни.

повісити картину сакура

Як відомо, квітка сакури символізує собою красу життя і силу, адже вона дуже стійка до різних погодних умов, залишаючись при цьому вельми крихкою і ніжною. Так і у Вашій оселі завжди будуть панувати мир і гармонія.

У нашому інтернет-магазині представлені безліч варіантів різноманітних картин, серед яких Ви обов’язково знайдете ту, яка задовольнить Ваш смак, а оформити замовлення і купити картину з гілкою сакури можна прямо зараз.

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку