Show sidebar


  Не вдалося знайти вдале зображення?

  Картина з півоніями – символ щастя і добробуту

  Хочете щастя, добра, здоров’я і добробуту для себе та ваших близьких? Презентуйте один одному півонії! Не важливо, будуть це живі рослини, вишиті на тканині або картина з півоніями. Головне – яке смислове навантаження містить зображення півонії. В Китаї ця квітка отримала за багато століть неймовірну популярність і стала іменуватися «королем квітів».

  З давніх часів по сьогоднішній день півонія вважається символом багатства, пошани і благородства. Китайці прикрашали картинами з півоніями будинки для залучення благополуччя і офіси для вдачі у бізнесі.

  Картина з півоніями в інтер'єрі Півонія на картині

  Півонія також є символом романтики, любові і прихильності один до одного. У стародавніх китайських книгах описана традиція закоханих юнаків і дівчат дарувати один одному півонії в знак любові і вірності. Як бачите, півонії є символом не тільки процвітання, а й відданості, романтики і вдалого шлюбу. Ось вам і відмінна ідея для подарунка на день закоханих або день народження улюбленого! Півонії на картині красномовніше будь-яких промов скажуть про ваші почуття і наміри. До того ж, півонії – чудовий подарунок на весілля або торжество, приурочене річниці даної події, а картина з півоніями – ще й нев’януча пам’ять про цю подію на довгі роки.

  Білі півонії здавна символізують молодих дівчат, а ось червоні півонії, картини яких можна побачити в кожному китайському домі – символ життя, добробуту та довголіття. Краса півонії багато століть надихала китайських художників на створення своїх шедеврів, півонія часто згадується в літературних творах, зображується на гравюрах, порцеляні, одязі. Картина із зображенням повністю розкритих бутонів квітки півонії символізує мир. Можливо, саме тому півонія визнається національною квіткою Китаю.

  Купити картину з півоніями від ТМ «Арт Холст»

  Хочете прикрасити квітковою композицією з півоній інтер’єр свого будинку або піднести унікальний подарунок своїм рідним і коханим? Не витрачайте час на пошуки відповідного полотна в магазинах або на ринках! Адже сьогодні ви можете зробити замовлення картини на сайті компанії Арт-Холст з індивідуальним сюжетом. У відповідному розділі каталогу нашого інтернет-сервісу ви можете знайти сюжети на будь-який смак: макро зйомка бутонів квітки, малюнки квітів, виконані в різних художніх стилях, дизайнерські роботи на тему квіткових композицій. Всього 2 дні – і картина з квітковим принтом у вас вдома.

  Даруйте один одному прекрасні квіти півоній і будьте коханими і щасливими!