Блог

Купити картини оптом: вигідне партнерство з виробником

Картини користуються високим попитом і застосовні в прикрасі різних приміщень. І якщо раніше таким декором могли похвалитися лише апартаменти обраних, то тепер мистецтво стрімко прямує в маси і стає загальнодоступним задоволенням. Відповідно, задумка купити картини оптом – економічно вигідний крок для розвитку бізнесу та цільового вкладення коштів.

Картини оптом недорого – в чому перевага?

Картина для вітальні

Картини на полотні створюються за допомогою цифрового друку на принтері. Інноваційні технології прямого друку значно спрощують процес виготовлення панно. Всього 2 дні – і мальовничий сюжет готовий. Вартість його істотно нижче, ніж картини, написаної художником, при цьому відтворений ефект – на рівні рукотворного. Спеціалізоване обладнання зраджує все багатство палітри фарб і найтонші нюансування колірних переходів. Якщо ви хочете придбати якісні картини оптом і недорого – надруковані панно відмінний спосіб досягнення мети.

Широкий тематичний асортимент з тисячі сюжетів на сайті і мільйонів у фотобанку можна скомпонувати галерею з картинами на будь-який смак. Вам завжди буде що запропонувати відвідувачам шоу-руму. Замовте картини оптом від виробника, і ви побачите, як виставковий зал магазину збагачується колекцією з яскравих, що привертають особливу увагу, арт-об’єктів, виконаних в різних жанрах і стилях.

Класичний живопис і альтернативні ескізи в дусі стріт-арт, поп-арт, стім-панк, сюрреалістичні сюжети і абстрактна графіка, реалістичні замальовки і химерні панно модернізму – шанувальники найрізноманітніших напрямків знайдуть в магазині свій, ідеальний декор.

Картини оптом

Якісні репродукції й експерименти вуличних художників, унікальні фотосюжети і креативна графіка дизайнера – всі ексклюзивні зображення перетворюються на фабриці в самобутні панно на полотні.

Екологічність. Надруковані на полотні картини від виробника – екологічно чистий продукт, відповідний санітарно-гігієнічним нормам. Безпека підтверджує висновок експертизи.

Креатив без кордонів. Хочете дивувати гостей магазину рідкісними і ексклюзивними картинами? Фахівці компанії розроблять самобутні ідеї для реалізації на полотні. Замовляйте серію дивовижних панно для нестандартних особистостей і любителів яскравих деталей інтер’єру. Тут і фантазійні замальовки, і мультіпанно, і оригінальні форми.

Картина до рабочого кабінету

Надійне партнерство. Ви хочете купити картини оптом в Україні і отримати постійний канал постачання декору? Звертайтеся до вітчизняного виробника “Арт-Холст”. 15-річний досвід у сфері інтер’єрного друку й успішне співробітництво з дилерськими мережами дозволяють нам гарантувати перспективне партнерство.

Індивідуальні схеми складання договору. Оформляючи угоду з оптової закупівлі картин, ми не встановлюємо жорстко регламентовані квоти і норми товарообігу і враховуємо ваші можливості, особливості регіону і т.д. Механізм формування ціни вигідний в рівній мірі для фірм різної величини, будь то малий, середній або великий бізнес.

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку