Блог

Картина для квартири: щоденна порція натхнення

Класичний живопис або фантазійний авангардизм, вражаючі розмахом полотна майстрів бароко, вражає багатством відтінків імпресіонізм або таємничі замальовки абстракціоністів – що ближче Вам за духом і світовідчуттям? Замислюючись про те, яка картина для квартири ідеально впишеться в домашній інтер’єр, не варто піддаватися миттєвим поривам в гонитві за модою. Адже мода змінюється, а сподобався серцю сюжет ще довго буде служити невичерпним джерелом для натхнення в рідних стінах.

Наповнення інтер’єру будь-якого приміщення, будь то офіс, кафе або будинок, не буде завершеним, якщо забути про одну дуже важливу деталь. Ефект від створеного оздоблення багато в чому визначається тим, наскільки гармонійно підібрані декоративні елементи. І, звичайно ж, не варто забувати про центральний образі, який організовує всі складові композиції воєдино. Цю роль ми відведемо барвистому панно. Отже, картина для квартири – про що слід замислитися перед придбанням і як створити красиве оздоблення?

Панно в інтер’єрі квартири: 3 кроки до гармонійної композиції

Панно в інтер’єрі квартири – це родзинка композиції, настрій домашнього вогнища, джерело позитивної енергетики для всіх членів сім’ї. А для того, щоб картина дійсно стала функціональним декором, а не просто припадала пилом на стіні, варто враховувати деякі особливості. І зараз ми про них розповімо.

З картинами на стінах квартири оздоблення житла знайде завершеність, а задумка отримає цілісне втілення, якщо ретельно продумати компоновку деталей.

Єдність стилю та декору.

Пам’ятайте про те, що художній образ повинен бути співзвучний стилістиці приміщення. Наприклад, витонченість класичного інтер’єру легко зіпсувати картинами в дусі стім-панк або поп-арт. А ось ідеально доповнять подібне оформлення флористичні мотиви сюжету, підібрані в тон колірної гами кімнати.

При цьому, завжди можна поєднати кілька сучасних напрямків, таким чином Ви отримаєте унікальний фьюжн або еклектику.

картина в интер'єрі квартири Картина для квартири

Пропорції кімнати, меблів і панно

Виготовлення картини за індивідуальним замовленням – це швидке і максимально точне виконання панно з урахуванням всіх заданих Вами параметрів. Тому, вибираючи розмір картини для квартири, не забувайте про те, що така важлива деталь допоможе візуально створити потрібний баланс між розмірами меблів, приміщення та іншим декором.

Фен-шуй і картини в квартирі

Не варто нехтувати і корисними порадами від професіоналів у сфері гармонійної організації життєвого простору. Як зауважують фахівці з фен-шуй, картини в квартирі повинні створювати сприятливу атмосферу для домочадців. Не варто вішати картину, якщо зображене на ній Вам незрозуміло чи діє дратівливо. Існує безліч символів і значень художніх образів для панно, яке стане оберегом домашнього вогнища. І ми виготовимо будь-яке з них, по Вашому побажанню.

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку