Show sidebar


  Не вдалося знайти вдале зображення?

  Як вибрати картини в дитячу кімнату – рекомендації від ТМ Art-Holst

  Всі батьки знають, що якщо хочеш виховати у свого чада художній смак – краще починати з самого дитинства. Величезна помилка, що картини не доречні для дитячої кімнати. Ще до того моменту, як дитина починає говорити, його світосприйняття вже формують оточуючі його предмети, і кольори у цьому процесі відіграють важливу роль. Що ж, як не картини в дитячу кімнату з репродукціями робіт великих художників зможуть послужити зразком виховання гарного смаку у дитини?

  Картини для дівчинки – світ легкості, краси і романтики

  Картини з зображенням вузьких затишних вуличок старих міст, квіткові сюжети, пейзажі В. Шишкіна або репродукції картин відомої художниці Є. Гапчинської з її милими янголятами – трендові сюжети для картин в кімнату дівчинки.

  Прикрасьте кімнату свого малятка картинами в ніжних пастельних тонах. При виборі картин, обов’язково врахуйте побажання дитини, адже діти інтуїтивно відчувають «свій сюжет», який ідеально впишеться в їх життєвий простір і буде радувати день у день.

  Картини для хлопчика – світ мандрівників, лицарів, шукачів

  На що ж звернути увагу при виборі картин в кімнату хлопчика? Старовинні карти, зоряне небо, техніка і транспорт, панорами сучасних мегаполісів або величезні замки, репродукції картин Айвазовського – ось найбільш популярні сюжети картин в кімнату хлопчика.

  Ну хто з хлопців в дитинстві не мріяв стати капітаном корабля, мандрівником, шукачем скарбів або космонавтом? Маленьким віконцем у світ фантазій хлопчака може стати картина із зображенням його мрії.

  Відмінним варіантом для вибору сюжету картин в кімнату дитини може стати колаж з фотографій сімейного архіву. Це вірний спосіб відтворити найприємніші моменти спільного проведення часу, кожен раз дивлячись на які ваш малюк буде згадувати ці радісні хвилини.

  Скористайтеся спеціальною пропозицією від компанії Art-Holst – покриття картини лаком. Це додатково захистить поверхню картини від пошкоджень. А адже це так актуально при купівлі картини в кімнату маленького непосиди.

  Купити картину в дитячу кімнату просто. На сайті компанії Art-Holst величезний каталог зображень, серед яких Ви обов’язково знайдете те, що до душі Вам і Вашій дитині. За необхідністю – до Ваших послуг поради професійних дизайнерів, які без сумніву втілять всі ваші задуми в реальність.

  Для купівлі картини, Ви можете скористатися зручною формою замовлення на нашому сайті або зв’язатися з нашими фахівцями за телефонами, вказаними в «Контактах».

  Телефонуйте і замовляйте картини ТМ Art-Holst. Наші професійні менеджери допоможуть зробити Вам правильний вибір!