ДРУК ФОТО НА ПОЛОТНІ -30%  Для замовлення картини завантажте, будь ласка, фото максимальної якості. Після завантаження чекайте дзвінка менеджера для уточнення деталей.

  Обери свій варіант картини

  СТИЛІЗАЦІЯ ПІД ЖИВОПИС

  Стилізовані зображення максимально наближені до живописних картин. Стилізація перетворить навіть не зовсім вдалу і якісну фотографію в оригінальний предмет інтер"єру, який стане прекрасним подарунком і прикрасою будь-якого приміщення.

  ПОРТРЕТ В СТИЛІ ДРІМ АРТ

  Фахівці розроблять оригінальний шаблон виходячи з фотографій і ваших побажань. Розміри, тип порізки, кількість сегментів - все це підбирається індивідуально для кожного випадку.

  ФОТОКОЛАЖ НА ПОЛОТНІ

  Бажаєте зробити незабутній подарунок? Фотоколаж на полотні – кращий вибір! Всі картини створюються без використання стандартних шаблонів і з урахуванням всіх побажань і нюансів. Для створення колажу може бути використано як три-чотири знімки, так і кілька десятків.

  ЗАМІНА ФОНУ

  Заміна фону відмінний варіант якщо людина на фото вийшов відмінно, а ось фон трохи не підходить. Наші дизайнери виріжуть зайві об'єкти на фото або ж зовсім замінять фон і зроблю вашу картину неповторним витвором мистецтва

  ВСТАВКА В ОБРАЗ

  Вставка в образ- відмінний подарунок для себе і своїх близьких! Завдяки професіоналізму дизайнерів ви отримаєте графічний портрет на межі реальності і комп"ютерного світу.

  ПОЛІПШЕННЯ ЯКОСТІ ФОТО

  Якщо ви вважаєте, що якість вашого фото не підійде для друку на великих розмірах не турбуйтеся! Наші дизайнери зроблять все можливе для поліпшення якості вашого фото, а ми з великим задоволенням надрукуємо для вас картину

  Наші переваги

  3

  зробимо за день

  4

  оплата при отриманні

  2

  дизайн індивідуально для Вас

  1

  оригінальний подарунок

  Приклади робіт

  Матеріали

  Неткане полотно

  Натуральне полотно

  Відгуки

  Друк фото на полотні – в чому суть і особливості?

  Друк на полотні на основі власного фото замовника є унікальним способом змінити інтер’єр приміщення, зробити його унікальним і надати простору індивідуальності. Особиста тема підійде як для декорування спальні, так і кухні, вітальні, дитячої та інших кімнат. Друк на полотні в Києві є основним напрямком нашої діяльності, тому ми можемо гарантувати вам високу якість виконання замовлення.

  При виборі друку фото на полотні, ви створите інтер’єр, який буде в повній мірі відповідати вашим смаком. Як сюжету картини може постати будь-яка фотографія, якщо її якість відповідає вимогам до зображення. Фотографії на полотні будуть володіти всім багатством палітри, яким володіє оригінальна композиція зі збереженою деталізацією знімка.

  За основу ми беремо натуральні полотна і це забезпечує максимальну схожість з рукотворної картиною. Для нанесення використовуються екологічні біочерніла, які володіють стійкістю до води, сонячних променів і пошкоджень механічного характеру. Якщо ви завжди мріяли про те, щоб у вашому домі висіла справжня картина, але не могли визначитися з сюжетом – чому б не почати з зображення, яке гарантовано вам до смаку?

  Технологія друку на полотні

  Цифрова технологія виготовлення картин з фото з натяжкою на підрамник передбачає застосування інноваційного широкоформатного устаткування. Спочатку картина з фотографій редагується в спеціальній програмі, потім проводиться її друк.

  Виготовляються традиційні зображення і картини будь-яких, в тому числі, великих розмірів. В кінці поліграфічних операцій на модульні вироби необхідно нанести захисне покриття і натягнути їх на підрамник. Друк фото на полотні: поетапний процес, слідування технологіям принесе відмінні результати!

  Замовте друк фото на холсті

  Наша компанія «Арт-холст», яка успішно працює в Україні, пропонує друк фотографій на холсті. Наші експерти недорого підготують роздруківки картин високої якості, застосовуючи можливості широкоформатного технології. Пропонуємо найкращі умови співпраці:

  • експертні консультації персоналу за вибором макета картини і матеріалів до неї;
  • термінове виконання замовлення за найкращою ціною;
  • індивідуальний підхід до кожного проекту з урахуванням вимог замовника;
  • друк фотографії на полотні проводиться із застосуванням інноваційних принтерів з високою роздільною здатністю;
  • для постійних клієнтів завжди невисока вартість послуг і значні знижки.

  Зверніться в «Арт-холст», з нашими послугами навколишній простір стане неповторним! Зробити картину з фото, значить, розфарбувати світ незвичайними фарбами.

  Додаткові послуги: Портрет в стилі LOVE IS, Художня обробка фото, Фотостіна, Портрет в образі.