Блог

Картини в стилі Лофт для оформлення інтер’єру

Світові тенденції останніх років внесли кардинальні зміни в звичне оформлення інтер’єру. Стали популярні такі стилі, як неокласика, лофт, еко-стиль, де організовується максимально просторе і світле простір з мінімумом декору. Приміщення функціональні, практичні, характеризуються первозданністю і простотою. Стіни і стелі нерідко неакуратно оббиті дошками, просто пофарбовані або являють собою, необлицьованих цегляну кладку. Гармонійно підібрані полотна – це зручний інструмент по внесенню в квартиру затишку, родзинки і оригінальності. Картини в стилі лофт, своєрідне образотворче мистецтво, яке здатне здивувати.

 Інтер'єр з картиною в стилі Лофт

Особливості стилю на полотні

Інтер’єр в стилі лофт сформувався на території Америки в 40-х роках минулого століття. Різкий стрибок вартості оренди приміщень змушував переносити фабрики і заводи за місто. А вивільнені цеху по частинах здавали художникам, музикантам і іншим діячі мистецтва, під студії і майстерні. Для їх творчості ідеально підходили просторі хороми з високими стелями, великими панорамними вікнами і великою кількістю освітлення. Через кілька десятків років таке житло отримало статус елітного.

Картини для інтер’єру в стилі лофт, що відносяться до тієї епохи спочатку не потребували створення окремого напрямку. Переважна більшість з них відображали повсякденність і навколишню дійсність, таку як її бачили орендувавші квадратні метри художники. Полотна відрізнялися строгістю ліній, правильністю, холодністю і носили мінімалістичний характер. Головним принципом було створення образу, який робить дисонанс з іншими деталями інтер’єру.

Картина в Лофт стилі

Картина в стилі лофт головним чином характеризувалася світлими або холодними фарбами, гармоніювала з обробкою: стельовими балками, вентиляційними трубами, електричними проводами і іншими елементами, що залишилися від чинного на цьому місці виробництва. Відрізнялася примітивним зображенням, мінімумом ліній і деталей. Вона не схожа на реалістичне фото або детальну композицію відомих художників.

Картини в Лофт стилі

Можливі варіанти

Сучасні картини для стилю лофт можуть створюватися майже на будь-якій основі:

 • Традиційному полотні;
 • Грубо отесанній деревині;
 • Тканини, розтягнутої в каркасі;
 • Фотопапері, папері або вирізах шпалерних полотен, картоні;
 • ДВП або ДСП.

Ви можете придбати або замовити індивідуально будь-який варіант, який, на Вашу думку, найбільш доповнить дизайн інтер’єру в стилі лофт.

Використання картин в стилі Лофт для інтер'єру

Як вибрати картини в стилі лофт

Подібний декор вибирається щодо індивідуальних переваг господарів апартаментів. Саме вони задають настрій приміщенню. Змінивши кілька полотен можна істотно змінити на краще і оновити існуючу обстановку. Також береться до уваги площу, недоцільно в умовах обмеженого простору вішати полотно на всю стіну.

При виборі не існує строгих правил, Ви можете втілити в життя будь-яку дизайнерську ідею. Крім стандартних картин, також можна обіграти об’ємну композицію в рамі із залишків мотоциклів, трубопроводів або будильників, – все обмежується лише Вашою фантазією.

Сучасні картини в Лофт стилі

Варіанти, які найбільш часто обирають:

 • Портрети найчастіше відображають репродукції відомих художник в минулого століття: Гогена, Далі, Ван Гога, Малевича та ін.
 • Графіка – одне з найбільш затребуваних полотен, що створюють гарний дизайн. Це може бути сучасне місто, букви або цифри, автомобільні знаки, фрагменти інструкцій, таблиця множення. Популярний стенд для перевірки зору, а також темні силуети акторів, співаків, відомих людей або тварин.
 • Абстракцію кожен вибирає на свій смак. Це може бути плавний перехід від одного відтінку до іншого, комбінація кубів, куль або завитків. Також беруться репродукції прославлених кубістів і фовістів.
 • Модульні варіанти, що складаються з декількох сегментів, тільки набирають свою популярність. Вони позбавлені обрамлення і являють собою єдину композицію. Виглядають вони вигідно і презентабельно, і можуть бути єдиним, але значним декором кімнати
 • Зображення карт: старовинна географічна карта світу або окремих дотеперішніх земель ідеально прикрасять вітальню або кабінет.
 • Дерев’яні картини – створюються методом декупажу, стринг-арту, художнього випалювання, малювання, Уф-друку. При цьому якість деревини не обов’язково має бути ідеальною. Не потрібно і наявність рами.

Картина над ліжком в стилі Лофт

Лофт-стиль в інтер’єрі виглядає затишно і ненав’язливо, а правильно підібрані графічні полотна створюють неповторну чарівність, надаючи оформлення закінченість.

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку