Ця категорія поки що не наповнена. Пропонуємо вам ознайомитись з нашими найпопулярнішими товарами на сайті.
Найпопулярніші товари
Pin up – це напрям в американській графіці 50-х років, що став цілим мистецтвом свого часу, і до цих пір користується певною популярністю. Зображення незмінно красивих і елегантних дівчат у напівоголеному вигляді.

постер у стилі pin up ( пін ап, пинап ) може розвіяти і принести грайливі нотки в будь-який інтер’єр. І в той же час, така постер не буде виглядати вульгарно, завдяки якійсь недомовленості властивій цьому стилю. Легка еротика тих часів додасть вашому будинку, офісу або закладу шарм Америки середини 20 століття.

У загальних рисах Постери в стилі пін ап – це дівчата, пози яких повинні бути збудливими, дразливішими і вишуканими. Постери, на яких виставляються і підкреслюються жіночі груди, талія, спина, плечі, губи, ноги. Найчастіше pin up Постери зображують безтурботних, радісних і веселих дівчат, які потрапили в пікантну ситуацію і тримають на губах вираз «oops ». Постери пін ап несуть в собі якусь сексуальність. Демонструючи свою красу, дівчата не виглядають пішло або вульгарно. При цьому вони приносять глядачеві візуальну радість. Інтер’єр, який прикрашений такими постерми завжди буде дуже цікавим і незвичайним. Він буде наповнений певними емоціями і настроєм, які будуть неодмінно передаватися всім присутнім. У такому приміщенні ви завжди будете почувати себе радісно і весело.

Ми можемо запропонувати Вам великий вибір постерів на замовлення в стилі пін ап, де, безумовно, знайдеться постер на будь-який смак.

Розгорнути