У сучасному динамічному світі офісні співробітники змушені дотримуватися жорсткого розпорядку дня, бути більш продуктивними і економити кожну хвилину свого робочого часу. Згідно з цими ж законами в службових приміщеннях і робочих просторах повинні бути відсутніми будь-які декоративні панно, яскраві постери і креативні Постери для офісу. Звичайно, однотонні стіни налаштовують на робочий лад, але при цьому підвищується стомлюваність співробітників, та й саме приміщення ставає безликим і нудним, як для працівників, так і для відвідувачів офісу.

 

постер для робочого кабінету

Далі розглянемо 5 порад від тайм-менеджерів про те, як вибрати Постери на стіну в офіс, які будуть гармонійно виглядати в інтер’єрі і підвищать продуктивність працівників.

1. постер для офісу повинна бути великих розмірів, візуально сприйматися як частина стіни і не затримувати на собі уваги. Всі деталі повинні бути точно видно, щоб співробітник не затримував погляд і не витрачав час на розгляд дрібних деталей . Як не можна краще, в такому випадку підійдуть модульні Постери для офісу. У спеціальному розділі нашого сайту ви можете підібрати мультіпанелі за розміром, кількістю складових частин і варіацією розміщення.

2. Для того, щоб швидко відновити сили і увагу, підбирайте Постери, написані на білому фоні з невеликою кількістю неяскравих фарб . Світлі тони розслаблюють і сприяють відновленню сил. Хочете більше яскравих фарб? Розміщуйте барвисті Постери з динамічними сюжетами в ігрових та кімнатах для відпочинку, в яких співробітники можуть активно провести час, поспілкуватися і відпочити. Варто звернути увагу, що занадто темні Постери, з гострими кутами і похмурими сюжетами можуть сприяти занепаду сил, викликати негативні емоції і стрес. Було доведено, що помаранчеві, темні відтінки синього, фіолетового і чорного негативно впливають на робочу атмосферу!

3. Для робочого кабінету керівника, приймальні або кімнати переговорів підійдуть Постери з абстракцією, ненав’язливими сюжетами, без дрібних деталей або хитромудрими візерунками. Зону відпочинку, кухні або рецепшен прикрасять сюжети із зображенням моря, гір чи натюрмортів, які будуть налаштовувати клієнтів і співробітників на позитивний лад, сприяти розслабленню і створювати домашню обстановку.

4. Постери фен шуй для офісу. Як відомо, практика фен шуй запевняє, що правильне розташування речей і наявність символів в оточуючому нас просторі може благотворно впливати на наше життя.

Модульний постер для офісу

Чим не варіант підкріпити поради з тайм-менеджменту з багаторічною східною практикою? Позитивно впливати на самопочуття та енергетику працівників і клієнтів будуть квіткові і морські мотиви в офісі. Полотна із зображенням доріг, морів і річок залучать удачу в офіс. Не рекомендовані до розміщення сюжети з смутними пейзажами, пустельними місцями і в’янучої природою.

5. Приділіть увагу також розміщенню Постери на стіні. Не привертайте увагу додатковим підсвічуванням, уникайте прямого попадання погляду співробітника на полотно – це буде відволікати його увагу, зациклювати на перегляді.

Враховуйте всі перераховані вище поради і декоруйте робочий простір стильно і практично! Відповідні по всіх параметрах Постери в офіс, ви можете купити на нашому сайті або зв’язатися з менеджером за тел .: (044) 392-47-73

Поширені запитання

  • Як здійснюється доставка? Ми здійснюємо доставку картин по всій території України, використовуючи послуги компанії Нова пошта.
  • Як можна оплатити постер? Оплата замовлення здійснюється післяплатою, або онлайн на сайті.
Розгорнути