Друк картин на замовлення – це унікальна можливість отримати картину своєї мрії. Адже тут у Вас є безліч варіантів для вибору. Розмір картини – саме той, який Вам необхідний, матеріал, адже можна виготовити картину на полотні (натуральному або штучному), а так само на склі. І при всьому цьому у Вас є величезний вибір зображень, які для простоти пошуку поділені на категорії. Так в категорії «водоспади» Ви знайдете безліч сюжетів з красивими видами природи.

 

Поширені запитання

  • Які найпопулярніші картини в категорії “Водоспади”? Найпопулярніші картини в категорії це Водоспад в блакитній лагуні, Каскадний водоспад і Захід сонця над водоспадом.
  • Скільки коштують картини Водоспади? Вартість картин залежить від розміру і матеріалу полотна: від 117 до 1440 грн.
  • Як здійснюється доставка? Ми здійснюємо доставку картин по всій території України, використовуючи послуги компанії Нова пошта.
  • Які матеріали використовуються при виготовленні картин? Картини виготовляються на двох матеріалах: неткане полотно і натуральний холст. Полотна вручну натягуються на сосновий підрамник. Всі матеріали екологічно чисті і не мають шкідливих випарів.
Розгорнути