Пейзаж, як вид образотворчого мистецтва, з’явився ще в стародавньому Китаї, вважався ліричним напрямом, покликаним оспівувати красу і велич природи. Особливий вплив на цей жанр зробили художники – імпресіоністи, які в своїх роботах прагнули показати простоту і красу природи в повсякденному житті. Руссо, Мілле, Лоррен, Делакруа, Дюпре і багато інших відомих художників прославилися завдяки майстерному зображенню пейзажів на полотні.

Картини з краєвидами на полотні – сучасні можливості цифрового друку

Завдяки можливостям цифрового друку будь-яке зображення на полотні виглядає чітко і деталізовано, кольори зберігають свою яскравість. Використання графічних редакторів дозволяє підкреслити красу природи на знімках, додати незвичайні ефекти, іноді таке полотно можна відрізнити від роботи художника лише на дотик. Завдяки цьому знімки панорами у вигляді полотен користуються особливою популярністю: їх обирають для декорації стін в будинку, офісі, тематичному закладі, а також в якості подарунка друзям, родичам і колегам.

Купити картини з пейзажами для свого будинку або на подарунок ви можете в тематичному каталозі на нашому сайті. Гірська панорама, ліс, поле, квіткові поля, моря, річки і багато іншого – різноманітність сюжетів в нашій галереї дозволяє обрати ідеальний варіант для інтер’єру будь-якого стилю і призначення, а також підібрати картину на подарунок з будь-якого святкового приводу.

Замовити картини з пейзажем і репродукції полотен улюблених художників ви можете онлайн в нашому магазині: обирайте вподобане зображення з галереї або надсилайте своє для друку.

Розгорнути