Троянда – один з найбільш надихаючий образів в мистецтві, яким захоплювалися, складали легенди і чию красу оспівували музиканти, письменники і художники в усі часи. Змінювалися техніки живопису, мода, з’являлися нові течії, матеріали та інструменти, а образ цієї прекрасної квітки залишався одним з найпопулярніших серед художників будь-якого рівня майстерності.

Сучасні можливості друку зробили цю «вічну» квітку і сюжети з нею ще популярнішими і доступнішими. Картини з трояндами – це знімки, перенесені на полотна високої якості, репродукції відомих художників. Кольори на полотні яскраві і чіткі, сюжет деталізований і реалістичний, часом важко повірити, що це фотодрук, а не картина написана маслом або аквареллю.

У нашій тематичній добірці ми пропонуємо безліч ідей для друку. Бутони, букети, садові та незвичайні троянди – обирайте сюжет, який ідеально впишеться у ваш інтер’єр, в якості подарунка, здивує ваших друзів, близьких і колег.

Картини із зображенням троянд: 3 ідеї щодо вибору сюжету для друку

– Макро знімок троянди. Білі, червоні, рожеві і навіть сині квіти, надруковані на полотні будь-якого формату – відмінний варіант для вітальні, спальні і навіть дитячої кімнати. Картина з таким зображенням буде доречна в якості подарунка близькій людині, другу чи колезі.

– Репродукції. В наших каталогах ви знайдете безліч робіт відомих художників, яких надихали ці величні квіти. Різні техніки, кольори і сюжети – купити картини з трояндами ви можете онлайн в наших тематичних каталогах.

– Мультипанель. Будь-яке зображення ми можемо надрукувати на 2-х, 3-х або 4-х модулях різного розміру і форми. Ви також можете обрати абсолютно різні картинки і об’єднати їх в одну композицію у вигляді модульної картини.

Розгорнути