Show sidebar


  Не вдалося знайти вдале зображення?

  Картини Євгенії Гапчинської

  Євгенія Гапчинська – відома українська художниця. Вона відносно недавно почала писати картини в своєму авторському стилі, але манера її вже впізнавана в усьому світі. Виставки її картин проводились в країнах ближнього і далекого зарубіжжя. Відомі персони Франції, Італії, України, Бельгії, Угорщини оцінили талант “Постачальника щастя №1” і купують для декору будинку, створені нею сюжети.

  Дійсно, вона одна з найбільш затребуваних вітчизняних художників. Але зовсім не обов’язково бути іменитим тенором або спортсменом, знаменитим співаком або президентом, нафтовим магнатом або актором, щоб прикрасити щасливими сюжетами інтер’єр. Наповнити казковими персонажами будинок може і звичайна людина, яка цінує мистецтво, для цього вибирайте репродукції, купити картину Гапчинської та інших митців не так складно.

  Будь-яка людина в сюжетах картин з легкістю дізнається себе, свої планети дитинства. Світ героїв – чи то дітей, чи то дорослих, створений в самобутній авторській манері зрозумілий кожному, незалежно від статі, національності, віку. Чи не тому ми, розглядаючи їх, відчуваємо одночасно радість і ностальгію, відчуваємо споріднену душу. В цьому і є талант художниці – нівелювати дистанцію між світом творчого та звичайної людини. Адже картини апелюють до самих добрих і чистих думок особистості. Одні звинувачують її у відсутності художнього смаку, у інших же її твори викликають фонтан позитивних емоцій – в будь-якому випадку, байдужим ніхто не залишиться.

  Купуючи картини в стилі Гапчинської – здобуваєш щастя

  Картини Євгенії Гапчинської в інтерьєрі картина Гапчинської в рамі на стіне

  Її картини – картини щастя, і сама вона – постачальник щастя. Кожен фрагмент картин просто-таки випромінює умиротворення і теплоту. Обриси фігур плавні, округлі, в них практично відсутні гострі кути і різкі лінії. Герої виглядають легкими і повітряними, ніби хмари спустилися на землю і втілилися в фантазійних персонажів. Декорування стін такими сюжетами наповнить атмосферу будинку гармонією, добротою, щастям. Тепла, пастельна кольорова гамма, малюнки, що ніби зсередини сяють сонцем, зачарують усіх членів сім’ї і гостей від мала до велика. Її герої не мають віку, часом, роздивляючись мешканців художнього світу Гапчинської, ми й самі з упевненістю не зможемо вказати, де дорослий, а де дитина.

  Особливості та матеріали для цифрової репліки

  Сучасний друк з вражаючою точністю передасть чарівність кольора оригіналу. Чорнила складаються з фарбувального пігменту і розчинника. Барвник під дією пари і високих температур буквально «карбується» в волокні тканини. Такий спосіб друку обумовлює стійкість полотна до вигоряння і механічних пошкоджень. Художниця каже, що секрет її успіху в тому, що вона просто малює те, що хочеться. Так і фантазійні маленькі герої її картин щирі у своїх емоціях. Цільова аудиторія та головні шанувальники творчості Євгенії Гапчинської – це люди з особливим світовідчуттям, хто тішиться простим речам, які живуть в гармонії з навколишнім світом. Репродукція картини у стилі Гапчинської стане яскравим декором для Вашого будинку. Будь-яка з кімнат будь то кухня, спальня, дитяча або вітальня вмить перетвориться в затишний куточок.