ДРУК ФОТО НА ПОЛОТНІ -30%

   Для отримання макету, завантажте, будь ласка, фото максимальної якості. Після завантаження чекайте дзвінка менеджера.

   Історичний портрет – чудовий подарунок на ювілей, день народження, Новий рік або весілля. Незвичайна картина з фото друкується на полотні, завдяки чому виглядає реалістично, але коштує в рази дешевше роботи професійного художника. Такий презент доповнить інтер’єр вітальні або спальні, буде довгі роки радувати свого власника. Замовити портрет в образі в якості подарунка легко, скориставшись послугами нашого магазину.

   Якими бувають історичні портрети на замовлення?

   У нашому інтернет-магазині «Арт Холст» представлено широкий вибір різних шаблонів для майбутнього фото в образі. Замовити гарний портрет в подарунок можна як для чоловіка, так і для жінки.

   Серед шаблонів різні бальні сукні, камзоли, наряди з шубками, сучасні образи. Таким чином, клієнт може купити портрет в образі відомої історичної особистості, наприклад імператора, царя або цариці. Зупинити свій вибір можна і на полотнах відомих художників різних століть – стати героєм шедевра живопису. Залежно від побажань замовника, портрет в образі виконується в певній тематиці.

   Наша компанія створює полотна різних розмірів. Виготовлення картини займає всього один день, а дизайн розробляється індивідуального для кожного клієнта. За допомогою невеликої ретуші фотографії досягається натуральність і реалістичність портрета, ніхто не здогадається, що картина надрукована, а не намальована масляними фарбами.

   Оригінальний портрет в образі відомої персони – незвичайний подарунок на будь-яке свято. Залежно від випадку, можна замовити весільний, сімейний, дитячий портрет, а також картину для коханої людини.

   Якщо планується весільний подарунок, то можна обрати шаблон в білій сукні або костюмі. Дизайнери можуть зробити і дитячий портрет з фото, підібрати потрібний костюм і фон. Друк на натуральному полотні надає картині реалістичність і об’ємність, тому стилізований історичний портрет з фото впишеться в інтер’єр будь-якої кімнати і прикрасить його.

   Як виготовляються фото в образі?

   Щоб замовити портрет потрібно надіслати фотографію, а потім дизайнер зробить макет і затвердить його з клієнтом. Якщо замовникові не сподобався жоден із запропонованих шаблонів на сайті, він може запропонувати дизайнерам свій варіант картини і обговорити його. Як же відбувається сама обробка картини?

   • Дизайнер накладає кілька зображень одне на одного (фото і шаблон), щоб кордони були непомітними;
   • працює з тінями і півтонами, щоб домогтися максимальної природності;
   • обробка зображення для відповідності технічним вимогам;
   • зображення зберігається в певному розмірі і форматі та показується замовнику.

   Після цього картина відправляється на друк на полотні. Безпосередньо послуги дизайнера безкоштовні. Самі історичні портрети виготовляються без рам, але з галерейною натяжкою на підрамник. Завдяки спеціальній обробці, полотна довгий час зберігаються в первозданному вигляді і радують око.

   Ціна на арт залежить від розмірів майбутнього полотна. Якщо картина велика, то і вартість буде вище. Розрахувати, скільки буде коштувати портрет на полотні на замовлення можна, використовуючи калькулятор на сайті. Оплатити картину можна при отриманні.

   При виникненні будь-яких питань можна зв’язатися з операторами. Перед оформленням макета можна безкоштовно проконсультуватися з нашими фахівцями і вибрати ідеальний варіант. Забрати готовий стилізований портрет можна з наших офісів в Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі та Кременчуці або ж використати кур’єрську доставку.

   Поширені запитання

   1. Які терміни виготовлення картин?

   Виготовлення всього 1 день. Якщо сьогодні оформляєте замовлення - завтра відправляємо.

   2. Які розміри картин ви робите?

   Виготовлення картин здійснюється під замовлення будь-яких розмірів.

   3. Чи редагуєте ви фото перед друком?

   Так, у нас передбачена послуга обробки фотографії дизайнером. Ця послуга безкоштовна.

   4. Коли я зможу отримати замовлення?

   Після відправки Вам прийде повідомлення з номером ТТН Вашого замовлення.

   5. Які матеріали використовуються при виготовленні картин?

   Друк картин здійснюється на нетканому полотні або натуральному холсті.

   6. Як я можу оплатити своє замовлення?

   Ви можете оплатити картину за допомогою накладеного або без накладеного платежу.