Блог

Картини в стилі гранж

ПОРТРЕТ В СТИЛІ ГРАНЖ

   Для отримання макету, завантажте, будь ласка, фото максимальної якості. Після завантаження чекайте дзвінка менеджера.

   Чому обирають нас:
   • Якісні еко-матеріали
   • Висока роздільна датність друку зображення
   • Покриття усіх виробів захисним лаком
   • Широкий вибір розбивки модульних картин і постерів під склом
   • Оплата наложкою або картою
   • Можливість стилізації будь-якого сюжету
   • Створення картини з Вашого фото
   • Доставка у відділення НП або кур'єром
   Більш ніж 50000 картин на вибір
   Понад 7000 задоволенних клієнтів
   Процесс замовлення
   1. Обираєте картину або завантажуєте своє зображення
   2. За Вами закріплюється персональний менеджер та зв'язується з Вами
   3. Розробка та узгодження макета дизайнером. Запуск картини у виробництво
   4. Менеджер перевіряє якість перед упаковкою та відправкою
   5. Упаковка картини та фурнітури. Відправка за вашою адресою
   6. Надихайтесь виробом кожен день

   Приклади робіт

   фото в стиле гранж

   Стиль гранж виник в кінці 80-х років як акт протесту проти гламуру та речизму. Він швидко знайшов своє вираження в одязі, музиці, та через деякий час став частиною образотворчого мистецтва. Яскраві й сучасні картини, виконані в даному стилі, стануть чудовою прикрасою стін будь-якої квартири. Велика кількість фарб на портреті в стилі гранж здатна “заразити” творчою атмосферою все приміщення і гарантує затишок.

   картина в стилі гранж    гарна картина в стилі гранж

   Портрет в стилі гранж – краса протесту

   Гранж – це слово англійського походження, яке перекладається як “бруд”. Картини, написані в даному стилі, відрізняються хаотичністю фарб і форм. В даному випадку полотно передає філософію стилю, що характеризується відсутністю пафосу, гламуру, театральності зображення людини. Гранж портрет зображує особистість, якою вона є в своїй природній красі, адже художник позбавляється від оков ідеалізації.

   Молодь живить найбільшу пристрасть до таких картин, оскільки специфіка динамічного оформлення полотна найкраще підходить пристрасному духу юності, наповненої жаги до життя та руху. Стиль гранж портрет крім натуралістичного зображення людини містить гарний фон: найчастіше він надає собою безліч хаотично нанесених мазків, що нерідко виходять навіть на натуру. Художник підбирає обробку відповідно до сприйняття натури, її характеру, настрою і роду діяльності. Картина містить в собі душу натурника, як її бачить майстер.

   обробка фото в стилі гранж

   Увага! Найпопулярнішою групою в стилі гранж є “Nirvana”. Фанат музичного колективу гідно оцінить портрет кумира у виконанні художника в даному стилі.

   Актуальність стилю

   Обробка фото в стилі гранж дозволяє привнести в одиночну або спільну фотографію особливий характер. Творчі особистості, наповнені ідеями та жагою до життя, прагнуть саме до цього напрямку: їм не потрібно ховатися за ширмою конформізму. Яскраві фото можна опублікувати на своїй сторінці в соціальній мережі або використовувати в якості зразка для перенесення зображення на полотно. Написана по фотографії картина стане чудовим доповненням дизайну вашої квартири.

   обробка фотографії в стилі гранж

   Картини в стилі гранж актуальні тому, що:

   • Таке зображення підкреслює особистість натурника, виділяє його протестний дух;
   • Прикраса особистого простору такою картиною є відмінним дизайнерським рішенням, оскільки вона актуальна в сучасних інтер’єрах;
   • Натурщик отримує можливість поглянути на себе очима художника. Портрет в даному випадку виступає в ролі сполучної ланки між двома світами.

   Увага! Шанувальники руху “хіпі” по достоїнству оцінять такий подарунок: дана субкультура має багато спільного з шанувальниками гранжу, які протестують проти гламуру і культури масового споживання.

   портрет в стилі гранж

   Портрет гранж – відмінний подарунок для бунтівника

   Крім важливої ролі в декорі сучасної квартири, такі картини можуть стати чудовим подарунком на свята. Наприклад, спільне зображення нареченого і нареченої, подароване на весілля, довгі роки буде нагадувати подружній парі про найпрекрасніший день. Гранж картина також стане незвичайним подарунком імениннику.

   Увага! Для створення картини в стилі гранж не обов’язково довго позувати в реальному часі: досить відправити дизайнеру свою фотографію.

   Картини в стилі гранж – одне з втілень “бунтуючого” стилю, створеного ідейними особистостями для однодумців. Шанувальники гранжу в будь-якому вигляді, будь це одяг або музика, зуміють знайти душу цього руху в образотворчому мистецтві, оскільки його завдання – візуалізувати те, що підкорило серця мільйонів людей по всьому світу.

   стиль гранж портрет     гранж картина

   Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

   Замовити свою картинку