Show sidebar


  Не вдалося знайти вдале зображення?

  Хочете купити оригінальні подарунки? Інтернет-магазин «Арт Холст» допоможе всім!

  Життя будь-якого сучасної людини – це не тільки нудні робочі будні, а й нечисленні свята, для яких варто запастися оригінальними і незвичайними подарунками. Чому все більше людей замислюється про покупку нестандартних подарунків на день народження, весілля або Різдво? Все дуже просто – усім порядком набридли «класичні» презенти з радянських часів і з лихих 90-х – чайні сервізи, книги і рамочки для фотографій. Значно цікавіше купити подарунок, який буде відрізнятися оригінальністю і креативністю. Але як тільки виникає питання про те, де ж можна придбати цікаві подарунки на Новий Рік або інше свято, багатьом доводиться зіткнутися з проблемою – не так багато магазинів, в яких їх можна купити.

  Але не варто думати, що це неможливо, можна просто звернутися в наш магазин і вибрати один із сотень варіантів нестандартних, креативних і оригінальних подарунків, аналогів яким знайти практично неможливо. У нашому Інтернет-магазин «Арт Холст» Ви отримаєте:

  • Великий вибір унікальних подарунків на будь-яке свято для чоловіків і жінок, дітей і співробітників, друзів і родичів;
  • Просту форму замовлення, з яким справиться кожен наш клієнт;
  • Доступні ціни, які Вас приємно здивують;
  • Можливість оплати будь-яким зручним для Вас способом;
  • Доставку в будь-яку точку України.

  Ми не просто продаємо подарунки, ми даємо Вам можливість проявити свою фантазію і бути оригінальним.

  Креативні і незвичайні подарунки купити можна у нас за цінами нижче ринкових!

  У нашому інтернет-магазині незвичайних подарунків кожен клієнт зможе підібрати приємний сюрприз на день святого Валентина або на 8 березня – ми допоможемо всім. Ви запитаєте, чому наш інтернет-магазин відрізняється від інших? Ми можемо сміливо відповісти, що запорука нашої креативності – це наші співробітники, які цілодобово сидять в Інтернеті, уважно вивчаючи ринок і асортимент конкурентів (до слова сказати, багато хто з них просто замовляють свої товари в китайських інтернет магазинах) і підбираючи самі незвичайні варіанти.

  Ми можемо сміливо стверджувати, що такі незвичайні та креативні подарунки в Києві, та й по всій Україні знайти складно, адже ми працюємо для того, щоб у Вас не виникало проблеми «що ж подарувати?». Ми готові запропонувати презенти:

  • На будь-яку суму. Не варто думати, що оригінальні подарунки – це дуже дорого, наш магазин руйнує ці стереотипи, пропонуючи Вам можливість вибрати сувенір на весілля або ювілей за мінімальну ціну;
  • Для будь-якого приводу. Ми завжди готові підібрати для Вас подарунок на будь-яке свято – на 23 лютого, День Валентина, 8-е Березня – нам все під силу, адже наш асортимент налічує сотні варіантів сувенірів;
  • Для будь-якої людини. Незалежно від віку і статусу людини, якій необхідно зробити сюрприз, у нас можна знайти сувеніри абсолютно для всіх;
  • Навіть для будь-якого настрою. Якщо Ви хочете підняти настрій колезі або загладити свою провину перед другою половинкою, то ми з задоволенням Вам допоможемо з вибором приємного сюрпризу.

  Ви хочете замовити прикольні і цікаві подарунки? Тоді Ви потрапили за адресою!

  Фахівці нашої компанії зробили невелике соціологічне дослідження щодо того, хто дарує прикольні подарунки – це сміливі люди, які не застрягли в часах епохи соціалізму, люди, для яких важлива не матеріальна сторона подарунка, а естетична. У нас Ви можете знайти ексклюзивні подарунки для дівчат, які будуть їх радувати, або для дітей.

  Якщо Ви зіткнулися з проблемою «що подарувати людині, у якої все є», то не витрачайте свій час на ходіння по дорогим бутікам або по численним магазинам-клонам, просто вибирайте з нашого каталогу все, що доведеться Вам до душі, замовляйте і отримуйте унікальні подарунки! Наш Інтернет-магазин «Арт Холст» – це вибір тих, хто не боїться експериментувати і бути оригінальним, тих, хто цінує свій час і не хоче його втрачати даремно!