ДРУК ФОТО НА ПОЛОТНІ -30%  Для замовлення картини завантажте, будь ласка, фото максимальної якості. Після завантаження чекайте дзвінка менеджера для уточнення деталей.

  Обери свій варіант картини

  СТИЛІЗАЦІЯ ПІД ЖИВОПИС

  ПОРТРЕТ В СТИЛІ ДРІМ АРТ

  ФОТОКОЛАЖ НА ПОЛОТНІ

  ЗАМІНА ФОНУ

  ВСТАВКА В ОБРАЗ

  ПОЛІПШЕННЯ ЯКОСТІ ФОТО

  Наші переваги

  3

  зробимо за день

  4

  оплата при отриманні

  2

  дизайн індивідуально для Вас

  1

  оригінальний подарунок

  Приклади робіт

  Матеріали

  Неткане полотно

  Натуральне полотно

  Відгуки

  Друк фото на полотні у Львові

  Перетворити любительську фотографію в красивий арт-об’єкт допоможе друк фото на полотні. Її виконують на спеціальному обладнанні. Але спочатку дизайнер узгоджує з клієнтом колірну палітру, фон і загальну художню концепцію.

  Сьогодні друк на полотні – популярний спосіб декорування приміщень. Приватне фото на полотні – це краса миті, живі емоції і природність. Те, чого так важко домогтися від знімків на замовлення.

  Оскільки друк фото на полотні роблять для житлових і офісних приміщень, чорнило підбирають з мінімальним рівнем токсичності. При цьому наносять спеціальний захист. Таким чином, картину можна повісити в кімнаті з підвищеною вологістю і в приміщенні на сонячній стороні!

  Як замовити фото на полотні у Львові

  Не завжди паперова фотографія – вигідно виглядає в житловому приміщенні. А ось картина по фотознімку – підходить більшості стилів інтер’єру. Сучасні засоби цифрового друку дозволяють швидко обробити фотознімок і перенести його на полотно. Для роботи потрібні:

  • досвідчений дизайнер зі знанням графічного редактора;
  • спеціальні фарби;
  • широкоформатний принтер з високою роздільною здатністю.

  Все необхідне є у компанії «Арт-Холст». Друк на полотні, виконаний нашими спеціалістами, порадує професійною якістю і вигідною ціною!