Show sidebar


  Не вдалося знайти вдале зображення?

  Купити оригінальні подарунки на День Народження просто!

  Більшість людей, отримуючи запрошення на святкування ювілею кого-небудь з рідних і близьких, насамперед думають про те, якою б купити подарунок на День Народження. І для багатьох це стає не просто черговий щоденної завданням, яка вирішується відносно легко, а справжнім головним болем. Причому, чим ближче і дорожче іменинник, тим більше часу, сил і нервів витрачається на підбір презенту. Також на це впливає і значимість самої події.

  Скажімо, якщо колега з сусіднього відділу відзначає черговий день народження – не круглу дату і запросив вас з ввічливості, тут особливо і думати не треба. Блокнот, книга, а то і зовсім просто пляшка хорошого спиртного – ось і все, що знадобиться в якості відповіді люб’язності. А ось якщо мова йде, наприклад, про батька, який святкує півстолітній ювілей … Ясно одне: пляшкою спиртного тут не обійтися і потрібно добре подумати над тим, чим ощасливити іменинника.

  Які подарунки зазвичай дарують?

  Подарунки на день народження бувають різними. Деякі вважають, що дарувати потрібно щось потрібне, що обов’язково стане в нагоді в побуті. Так, такий підхід був популярний за часів тотального дефіциту, коли складно було дістати навіть найелементарніші речі. Тоді подібний варіант був виправданий і потрібні подарунки сприймалися з радістю і великою вдячністю. Але сьогодні, в століття споживчого достатку, навряд чи людини (особливо представницю слабкої статі) обрадує якась побутова приналежність. Навіть якщо вона дуже потрібна саме зараз. До того ж, як правило, у всіх нас і так все є.

  Другий варіант – дарувати подарунки, які, навпаки, ніякої практичної цінності не мають. Такий підхід – своєрідний бунт проти існування першого. Однак і він не дуже хороший. Отримавши дивну і непотрібну річ, її новоявлений володар, як максимум, здивується, але навряд чи зазнає радісні емоції. Швидше за все, доля такого презенту – лежати десь на антресолях. Якщо його потихеньку не викинути відразу ж після вечірки, зрозуміло.

  І третій вид підходу, який почав набирати популярність відносно недавно – екстремальні подарунки. Але такий варіант, чесно кажучи, сильно на любителя. Не всі зрадіють, отримавши сертифікат на стрибок з парашутом або сплав по гірській річці. Тому, перш ніж дивитися в бік такого презенту, потрібно тричі подумати.

  Який він – ідеальний подарунок?

  Таким чином, можна зробити наступний висновок: в більшості випадків жоден з представлених варіантів не підходить. Але як тоді порадувати іменинника? Є вихід – оригінальні подарунки на День Народження, які ви знайдете на сайті. Тут представлено безліч найрізноманітніших варіантів, серед яких обов’язково знайдеться відповідний для будь-якого випадку і конкретної людини.

  Тут можна підібрати презент і для колеги, і для коханої дівчини, і для мами – для кого завгодно. Ювіляр, поза всяким сумнівом зрадіє, побачивши такий подарунок і зрозуміє: ви думали про нього, під час вибору презенту. І ваш подарунок ні в якому разі не виявиться на далекій полиці антресолей!