Блог

Сучасні тенденції в дизайні інтер’єру

Будинок є єдиним місцем, в якому ми можемо повністю розслабитися. Тому важливо серйозно підійти до питання оформлення інтер’єру власного житла. Крім відповідності стилю, простір потрібно оформити актуально: це особливо важливо для людей, що бажають йти в ногу з часом. Тренди в дизайні інтер’єру 2019 і багато іншого ви прочитаєте далі в нашій статті для того, щоб створити максимально прекрасну картину власної квартири.

новинки дизайну інтер'єру 2019

Скандинавський стиль – Новинка дизайну інтер’єру

Останні роки сучасний скандинавський інтер’єр набрав обертів у современих жителів, оскільки він лежить “ближче” до нашої душі. За зовнішнім виглядом такі приміщення зроблені під старовину, так як панівний матеріал в такій кімнаті – дерево. Існує сміливе дизайнерське рішення: адаптація скандинавського клімату до старослов’янського стилю. У такому приміщенні актуальні меблі з роботою по дереву, крісла зі шкіри, і головне – прикраса стін кімнат картинами відповідної тематики. Пейзажі, такі як ліси і моря, відмінно впишуться в суворий дизайн приміщення.

Варто зауважити, що в 2019 році лідирує білий колір. Біла стеля і стіни змушують “підлаштуватися” під себе інші елементи інтер’єру, створюють стриману і спокійну обстановку в приміщенні. Також не менш важлива роль контрасту білого кольору: на його фоні картини та інші елементи декору виглядають ще яскравіше.

Увага! До нових тенденцій в інтер’єрі відноситься сміливе поєднання яскравих і пастельних барв, а також експерименти з освітленням. Можна придбати незвичайні освітлювальні прилади або навіть зробити їх власноруч.

тренди в дизайні інтер'єру 2019

Нові тенденції в дизайні інтер’єру: стиль Mid-century

До модних тенденцій поточного року відноситься стиль, який переносить нас у світ ретро. Елементи декору тут вкрай прості і практичні, виконані з дерева або пластику. Ідея даної новинки інтер’єру укладена в яскравих фарбах картин, земельних відтінках меблів та великих вікнах, які висвітлюють просторе приміщення. В якості декорування кімнати використовують строкаті предмети текстилю і картини з різноманітними сюжетами, від натюрмортів, до абстракції та портретів. Різні вінтажні предмети зможуть підкреслити специфіку ретро-стилю.

Увага! Картини грають величезну роль в приміщенні, оскільки доповнюють загальну обстановку. Сучасний інтер’єр можна доповнити загадковою абстракцією, а основна колірна палітра на полотні може сполучатися з іншими елементами інтер’єру.

модні тенденції

Нові тенденції в дизайні квартир: Бохо-шик

Однією з найбільш сучасних тенденцій в дизайні інтер’єру є застосування Бохо-шику. Це вибір вільних, творчих людей, що володіють відмінним смаком. У такому приміщенні є місце етнічним візерункам, різноманітної символіки, національної творчості та високого мистецтва, втіленому в скульптурах і картинах. У такій кімнаті переважають “натуральні” кольори, а ліжка повинні мати велику кількість гарних подушок – це важливий елемент затишку.

На стінах можна повісити різні постери, фото, старовинні карти та унікальні картини. Зробити їх можна самостійно або замовити у художника. Особливо актуально виглядають репродукції картин популярних майстрів.

Увага! Застосування холодних металевих предметів інтер’єру актуально в поєднанні з “теплим” деревом, яке врівноважує холод металевих вставок.

нові тенденції в інтер'єрі

Новинки в дизайні інтер’єру та застосування аксесуарів

До трендів в дизайні інтер’єру 2019 року відносять помірне використання аксесуарів. Елементи текстилю повинні мати спокійний відтінок і приємний орнамент, що не вибивається із загальної композиції. Потрібно пам’ятати важливість аксесуарів в приміщенні: навіть строгий хай-тек в 2019 році прикрашають картинами і постерами. Особливо актуальні предмети, зроблені власними руками, різні вироби і надруковані картини на різних елементах текстилю. До слова, розписане полотно в інтер’єрі грає важливу роль: він не тільки є елементом інтер’єру, а й виражає відношення господаря до життя і свого будинку.

Увага! До останніх тенденцій в дизайні інтер’єру відносять застосування зелених рослин. Не обов’язково поміщати насадження в класичні горщики: особливо цікаво вони виглядають в скляних навісних ємностях.

останні тенденції в дизайні інтер'єру  сучасні тенденції в дизайні інтер'єру

Актуальний інтер’єр поточного року вражає своєю яскравістю, універсальністю і зручністю. Кожен дизайнер повинен пам’ятати, що не слід перевантажувати приміщення аксесуарами, такими як статуетки або картини. Додаткові елементи повинні гармонійно вписуватися в приміщення: в такому випадку вони займуть своє “місце”.

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку