Блог

Маленькі картини: їх роль в інтер’єрі і правила розміщення

Облагороджувати будинок картинами – традиційний спосіб естетично завершити композицію інтер’єру. Мальовничі акценти в дизайні – це не данина моді, не миттєвий тренд, в оформленні варто проявити вміння і продемонструвати своє почуття гармонії і стилю. У мистецтві декорування стін важливо вміння поєднувати всі складові: від колористики до розміру. І сьогодні в центрі нашої уваги – розмір картини. Ви дізнаєтеся про те, яка роль маленьких картин в інтер’єрі, і як їх правильно розмістити.

Картини на холсті для вітальні

  • Компонуйте картини маленького розміру з іншими предметами декору та аксесуарами. Наприклад, це може бути “сусідство” на одній стіні з дзеркалами, світильниками, рельєфами і листівками. Важливо витримати єдиний стиль і гамму кольорів. Наприклад, пастельні відтінки і квіткові мотиви підкреслять романтичний дизайн в таких стилях, як Шеббі шик, прованс, кантрі.
  • Картини на маленькому полотні знаходять ефектний вигляд, якщо оформити їх у рами. У дизайні оправи також діє правило гармонії стилю і кольору. Наприклад, вони можуть містити об’єднуючий елемент у вигляді рельєфної поверхні, витіюватих візерунків, декоративної різьби. Якщо ви хочете отримати яскраву композицію, зробіть ставку на колір. Відтінок для рами вибирається в тон до основних кольорів в інтер’єрі, якщо необхідно дотримати гармонію, тим же, хто вважає за краще сміливі рішення, краще порекомендувати контрастні поєднання.
  • Дотримуйтесь баланс в дизайні сюжету і оформлення. Для барвистих композицій доречно вибрати лаконічне оформлення – не обтяжені зайвими деталями рамку або паспарту. І навпаки – ефектний колір рамки або художній виглядають цікаво в поєднанні з такими мінімалістськими сюжетами, як графіка, малюнок вугіллям, гуашшю.
  • Купуючи маленькі картини для створення композиції пам’ятайте про поєднаннях стилів. Наприклад, для класичних інтер’єрів доречно вибрати реалістичні сюжети, а креативні і нестандартні зображення підкреслять естетику сучасного дизайну.

Невеликі модульні картини і пропорції приміщення

Використовувати в декоруванні невеликі модульні картини – відмінний спосіб оптимально зонувати простір. У такій спосіб можна прикрасити сучасні квартири-студії, кухні, суміщені з їдальнями, дитячі кімнати, де необхідно відокремити ігровий куточок від зони відпочинку.

Маленкі картини для дому

Декор в стилі Мультіпанель ідеально виглядає на стінах маленької кімнати, не дисонансуючи з пропорціями приміщення. Невеликі барвисті вставки пожвавлюють композицію і не “з’їдають” і без того скромні квадратні метри.

За допомогою невеликих картин на стіні ви зможете красиво оформити життєвий простір, в якому будете почувати себе вільно і комфортно. Головне – покладатися на свої переваги і вибирати те, що знаходить відгук у вашій душі і не гнатися за мінливою модою.

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку