Блог

Картини Чернігів – сучасні технології друку на полотні

Завдяки сучасним технологіям і можливостям цифрового друку придбати репродукцію або зробити картину з фотографії стало доступно кожному. Картини в Чернігові від ТМ Арт-Холст – це професійна робота, використання 100% бавовняних полотен, індивідуальний підхід і швидка доставка.

Ми виробляємо друк на власному обладнанні і використовуємо матеріали, які аналогічні тим, що використовують професійні художники. Картиною може стати будь вподобане вам зображення з наших каталогів, ваше фото або репродукція відомих творів мистецтв. Картини на замовлення в Чернігові дають можливість зробити оригінальний подарунок з приводу, відобразити щасливі моменти вашого життя, доповнити інтер’єр стильним декором.

Картини в Чернігові

Щодня наші фахівці отримують різні замовлення, дають поради і пропонують креативні ідеї нашим покупцям. Наш менеджер на зв’язку від вибору зображення до доставки на вашу адресу.

Магазин модульних картин в Чернігові – онлайн замовлення за пару кліків

Поряд з картинами стандартних форматів, мультіпанелі стають все більш популярними і швидко завойовують серця покупців. Модульні картини – це композиція, що складається з декількох окремих частин, які разом утворюють цілісну картинку. Ці частини можуть бути різних розмірів і форм, покупець сам вибирає кількість панелей.

картина для вітальні Чернігів модульна картина Чернігів

Купити картину в Чернігові, що складається з декількох частин, ви можете онлайн в нашому каталозі «Мультипанель». Якщо ви хочете роздрукувати своє зображення і створити картину з декількох частин – надсилайте нам його на пошту в хорошій якості. Здійснюйте покупку не виходячи з дому – всього за пару хвилин ви зможете вибрати необхідний сюжет, задати розміри і визначитися зі способом оплати та доставки. Ми відправляємо готову продукцію в будь-яку точку міста. Після заповнення невеликої форми замовлення – наші менеджери зв’яжуться з вами в найкоротші терміни. Спеціальний онлайн – сервис дозволить розрахувати вартість картини в залежності від розміру та покриття лаком.

Також ви можете проконсультуватися або купити картину по телефону, замовивши зворотний дзвінок або зв’язавшись з менеджером за тел .: (044) 392 47 73.

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку