Блог

Картини з вовками: обираємо символ домашнього вогнища

Друк фото на холсті

У культурі з образом вовка закріпилися різні значення. В цілому ж хижак асоціюється з такими поняттями, як сила, відвага. І, обираючи сюжет для картини, слід спиратися на свої відчуття, життєві принципи. Про те, як купити картини з вовками і де краще їх розмістити ми сьогодні і поговоримо.

Підбираючи тематичний декор, ми виходимо з естетичних міркувань. А якщо це картини, то вони в деякій мірі висловлюють захоплення і погляди власника. Психологи кажуть, що по розміщеному в будинку сюжету можна багато чого довідатися про його господаря. Картину на полотні з вовком обирають сильні особистості, з чітко сформованою системою традиційних цінностей.

Культ вовка сходить до часів, коли прабатьки поклонялися богам, жили племенами і кочували по широких степах. Вовк – сильний, витривалий, вірний своїй родині, мужній. Картина із зображенням хижака не залишить байдужим цілеспрямовану, незалежну, впевнену людину. Купуючи картини з вовками, ви отримуєте потужний заряд енергетики, яка укладена в образі вовка.

У вченні фен-шуй енергія вовка асоціюється зі стихією вогню

Картина с волками Волки на картине

Картина на полотні “Вовк” прикрасить кабінет керівника. Якщо колектив піднесе такий подарунок шефу, то зробить йому відмінний комплімент. Таким оригінальним способом ви вкажете на сильні якості характеру, визнаєте його авторитетність.

В античному світі вовк символізував бога Марса, і був ознакою перемоги. Пізніше зображення вовчої голови на щиті, шоломі було емблемою доблесного воїна.

Картина з вовками в спальню – бути чи не бути?

Які ж тут можуть бути варіанти? Для початку слід визначитися з тим, чию спальню прикрасить панно.

Всю силу почуттів і подружню вірність підкреслить декор із зображенням пари – вовка і вовчиці. Відомо, що ці хижаки обирають собі супутницю раз на все життя. Вовк – вірний сім’янин і відповідальний батько.

Сюжет із зображенням вовчої пари стане відмінним подарунком не тільки подружжю. Холостяку, бажаючому знайти свою суджену, такий презент також припаде до смаку. Декор не дасть йому забути про свою мету – створити щасливу і міцну сім’ю.

Декор, виготовлений за індивідуальним замовленням, підкреслить характер власника будинку. Істинний переможець, природжений лідер, безсумнівно, оцінить картину з вовком. Купити панно будь-якого розміру і форми на сайті виробника картин Арт-холст легко.

Модульні картини

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку